bugün

komedyen.
bir insan ne derece itici olabilir? in cevabı olan kişidir.
bu adamin hayrani varmidir diye dusunmustum zamaninda yok karari almistim ama burda oldugunu ogrendim. saskinim.
(bkz: yoldan geçen karpuzcu)

eksi veren muhtemelen dudu peri
trollük yapıp çok iyi çok muhteşem ses demeye ne dilim nede elim varmıyor. o kadar kötü yani.
youtube'dan bir yorum: Normalde çay söylememesi gerekirken adam şarkı söylüyor.
Şarkıcı olabilir ama sanatçı asla deil dir.
Gerçi şarkıcı da olamaz normal bir ülke de ama önüne gelenin şarkıcı olduğu yerde o da yapabilir sonuçta.
Ayrıca ebru denen kaşar ile gayet uyumlu bir çift olmuşlar.
Yazarların dudu peri sanıp eksilemek için saldırıya geçtikleri entrynin girildiği başlıktır. (bkz: haha)
Dudu periyi kanırtsa da bizde kurtulsak.
of çok sefiorum ya. arkadaşlar eskişehir de ne zaman konser vericek bilen var mı?
bu arada atma favorim ;)

edit: oha amk ironiden de anlamıyolar.
Iyi bir bestecidir, besteci ama bes- te -ci, şarkıcı değil.
Genjler terbiyenizi takının. Ayıp ya. Tamam bana söyledikleriniz yetmiyomuş gibi bir de gelip sinan akçıl'a laf atmak da nasıl bir küstahlık. Size sadece acıyorum...

Sürekli kıskanılan bir sanatçı.
tabi tabi ile yaza damga vurmuş şarkıcı iyi hoşta şarkı başkasının orjinali bin kat daha iyi be.

ahanda orjinali; http://youtu.be/oCSf5wjntsA
Sanatçıdır.

Amin diyeceği yerde hala bize laf yetiştiriyor. Sinan dişlerine sokayım bu şuan da istemem arka cebime koy modunda sen bunu müsait bi zamanda oyun hamuru gibi yoğur aslanım.
Bülent ersoy un gece bornozla evini basmış olduğu adam gay olduğu belliydi zaten.
yeni mustafa sandal. abuk şarkı sözleri olsun, kulak tırmalayan sesi olsun aynısı işte. umarım kendiside azalarak biterde kurtuluruz diyorum sezar'ın hakkı sezar'a her ikisininde gayet başarılı besteleri var ama şarkı söylemeseler keşke.
besteleri iyi sesi ise son derece vasat olan kişi.
Tam bir troll. Türkvizyon yarışmasında kapalı oylama var sanıp yarifinalde herkese 1 vermiş bu yuzden diğer ülkeler finalde bize 1 vermiş ve yarifinalde 2. Oldugumuz halde finalde. 15. Olmusuz.
kesinlikle bencil bir şahıs. ilk öncelikle oradaki tüm ülkeler türk kardeşim sen nasıl hepsine 1 puan verirsin. sırf kendi şarkın 1. olsun diye. tabi kapalı oylama sandın ama böyle daha güzel herkes anladı seni ayrıca türkiyeyi rezil ettin. kapalı oylama bile olsa ben 1 puan vermeyi yakıştırmam kendime, ülkeme. seneye şahsen diğer ülke olsam direk 1 veririm türkiyeye. bizim ülkelerdekiler de çok haksız. bir adam hem yarışmada şarkısını yarıştırıp hem de juri olmaz. özellikle bu kadar karekterli bir insansa.!
şairlik yönünün asla tartışılmayacağı büyük üstad.
Kuvvetle muhtemel vurduran kişi. Bu kadar yakışıklı ve topik hareketler insanın aklına başka bir şey getiremiyor azizim. Hahah
yazdığı şarkılarda iyi ama en boktan popçu insanlardan biridir.
Sinan ah sinan...

Her gün acaba ebru şallı'dan ayrıldın mı diye bir umutla uyanıyorum fakat her gün hüsran. Yine bana hüsran yine bana hasret var... ama ben senin ebru şıllık ay pardon şallı ile ayrılma ihtimalini sevdim.çok sevdim. Ölümüne sevdim...

Bir sanatçıdan çok fazlası. Yaşam kaynağı.
Zat-ı şahaneleri ne koyam ama hayran ve sevenlerine bişey olmasın..
popüler kültür mantarıdır.

Ayrıca çok güzel şiir yada makale tadında şarkı okumaya çalışır.
tam ibretlik suphanallah !
annesi sakaryada çark caddesinde lüks bir dişçinin devamlı müşterisidir. bu bilgi biraz tuhaf oldu.