bugün

milan a transferi yalanlanan yakışıklı futbolcumuzdur. fenerbahçe.org sitesinden de resmi açıklama gelmiştir.

satmayın lan şu adamı daha bulamayız böyle sağlamını.

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=56525 .
bana kalırsa şu an için türkiye ligindeki en iyi defans oyuncusudur.

maicon ve pepe bu ligte şuan için kendisini ispatlayamadı. oynasınlar bakalım tekrar yorum yaparız.

ama efendiliği yönünden şu an için en iyisi diyebilirim.
şu adamın satıp ben arfayı almak tek kelimeyle aymazlık. bu sezon fener defans saç baş yoldururken müzmin sakat ben arfadan medet umarlar artık.
Rvp wiell ozan Alper aatıf Stoch falan varken satılan takımın açık ara en iyi performans gösteren oyuncusu.
Gelen paralar ile lens gibi iki tane 30+ adam alınacaksa Fenerbahçe'ye geçmiş olsun diyorum.
satıldığı haberi doğruysa üzüldüğüm kişidir. ben arfa'nın alındığı doğruysa durum daha vahim. bu gidişle ligin yaş ortalaması, bizim muhtarın ihtiyar heyetiyle yarışacak.
ucuza gitmiş,ersan gülüm bile 8 milyona gitti aq. bunlar gelen para ile transfer yapacağına gider arsa falan alır kesin aq. neyse yolun açık olsun sarı çocuk.
görsel
dön bir bak isterim kimi gönderdin sayın fb yönetimi ahah.
geldiği günden beri güzel işler yapmıştı 13 milyon € ya satılmış. hayırlı olsun az paraya gitti diye arkasından küfürler savurmayız umut ediyorum.

aslolan fenerbahçedir fb başarısıdır, futbolcular gelir gider, yolun açık olsun kjaer.
fenerbahçe'ye şampiyonlar liginde oynarım hayaliyle gelip bu hayalini gerçekleştiremeden giden bilmem kaçıncı bahtsız futbolcu. *

http://fs5.directupload.n...mages/170728/krx9sxcg.jpg
muhtemelen yerine kimseyi bulamayacaklar.
Yahu amlamadıgım sen 1 ay once hull citynin 12 million € teklifi redet
Gel 10 millona eyvallah de
Kafani zikiyim.
aziz kafanı
fenerbahçe'ye şampiyonlar liginde oynarım hayaliyle gelip bu hayalini gerçekleştiremeden giden bilmem kaçıncı bahtsız futbolcu.
seni unutmayacağız sarı oğlan..

görsel
Fenerbahcenin biricik sari kulesiydi ama sevillaya imza atti zorunluluktan. Kimi sevdiysek gitti anasini satayim..
Satılması gayet normal olandır. Değerini bulunca satacaksın arkadaş bu kadar basit. iyi futbolcu güzel değerli bir insan hizmetleri için teşekkür ederiz. Evet.
galatasaraylı olarak çok ama çok sevdiğim bir oyuncuydu, Yolu açık olsun.
Sen üzgün, biz üzgün. Olmasaydı sonumuz böyle...
Oyun anlamında ve karakter olarak fenerbahçe'ye fazla bir futbolcuydu. Yolu açık olsun.
görsel

" Verdikleri muhteşem destekten dolayı Fenerbahçe taraftarına minnettarım. Fenerbahçe, her zaman kalbimde kalacak. "
görsel
"Yours simon kjaer" sözü ile tekrar gömüklerimizi fethetmiş bizim kjaer'imiz. Yolu da bahtı da açık olsun bu güzel insanın.
Maaşımın yarısını ödediğiniz için teşekkürler demeye getiriyor.
Luganodan sonra gelen en iyi defans forvete koysan bile oynayacak potansiyele sahip.
bir beşiktaş lı olarak keşke bize gelse demek istediğim nadir futbolcudurr.
(bkz: keşke benim olsa)
fenerbahçe de oynamayacağı için mutlu olduğum futbolcu. tabiki daha iyilerine layıktı.
gidişi ile fenerbahçe defansının ölümü gerçekleşmiştir. zira topla çıkabilen topu aktarabilen bir oyuncu olmadıkça topal'ı oraya aktarıyorlar.