bugün

sigara içmeyen erkeği ayıplamak gerizekalılıktır en azından "cool" gözükeyim diye sigara tüttüren liselilerden daha zekidir içmeyen erkek.
parası cebinde kalan akıllı erkektir.
özenti bir tip olmayan, karakterli adamın hasıdır.. her sigara içmeyen erkeğin bir çok sigara içen kankası vardır.. mutlaka yüzlerce kez sigara içenlerin ısrarlarına maruz kalmış ama uymamıştır.. böylelikle içten pazarlıklı diyenler otlanacak bi kişi daha edinememişlerdir
Vardır hala kendi tercihidir.
3-5 kisi kaldik surda uzak durun.
Benim bu. Adam ankete katıldım baya içmiyorum ya. bırakmadım bak hiç içmedim. insan bi merak eder demi yok arkadaş etmedim.
Çok şükür bugunde ibne oldum.

Akllı ve zeki erkektir. Ha içenlerede bir şey denilemez. Keza kızlar bile içiyor artık.

Ama içen erkekler kızlar çabuk yaşalaniyor hasta oluyor. O hastalık çocuğa geçiyor filan. En temizi bu.
Benimdir ....
süt çocuğudur. erkek adam sigara içer ulan. padişah bile sigarayı yasakladı, dedelerimiz vazgeçmedi sigaradan. sigara içmeyen erkek korkaktır, pasiftir. dayak yemeyi de hakeder. açık ve net.
Benim. içmiyom ya baya hem de. bırakmadım da içmiyom yani.
ileride yaşayabileceği ereksiyon problemi riski daha düşük erkek demektir.
sigara içen erkeğin aksine ağzına almıyordur . vurdurmuyordur. ılık falan değildir.
bıraktık aga biz. çok feci içerdik bir zamanlar.
ramazan'da dahada rahat erkektir. tiryaki esnaf arkadaşlarım var. kafalarından duman çıkıyor. çakmak çaksam ateş alacaklar. pimi çekilmiş bomba gibi ortalıkta dolanıyorlar.
aferdersiniz biraz ılık erkektir.
Sağlığına dikkat eden erkektir.iradesi güçlü olan erkektir.Gelecekteki sağlığını da düşünen erkektir ayrıca.
Içmiyorum henüz hic de icmedim ama bu sene başlayabilirim muhtemelen. Hayat zorlaşıyor sözlük.
Dişleri sarı değildir. Nefesi kötü kokmaz. Sağlıklıdır. iradelidir. iyidir iyi.
sigara içmemek ılıklık mıdır ? bıraktım cebim ve ben rahatım.
içmiyorum biyerimde eksilmedi.
Ağzı kül tablası gibi kokmayan erkektir.
tertemiz, mis kokulu erkektir.
24 yaşındayim, hiç içmedim evet denemedim bile ve ayın sonunu hala getiremiyorum sözlük.
benimdir. sağlığıma zarar vericek bir şeyi neden içeyimki ?
Benimdir. Spor yaparım. Kaslı sayılırım. iyi bir iş ve öz geçmişim var. Ama deliyim motur binerim. Sigaradan tehlikeli olabilir evet.