bugün

avunur.
Eğer ağır bir sigara kokusu varsa üzerinde acayip tiksinirim.
bakire olmayan kızdır. bir kızın bakire olup olmadığını ayırt etmede kullanılan ikinci yöntemdir. ilki de dövmedir.
hayat arkadaşım olacak kişiyi belirlerken kendisini sırf bu nedenle eliyorum. çünkü sigaranın s'sinden bile rahatsız olan biri olarak "ya sigara ya ben" dediğim zaman bu kişinin tercihi, bağımlılığından dolayı muhakkak sigara olur.
Sigara içen kız iticiliği diye bir şey yok. Ortada bir iticilik varsa sigara içen insan üzerinden konuşabiliriz
ben severim çünkü içiyorum ben de.
Afiyet olsun.
Kezbandır. Artı olarak ciğerleri berbat durumdadır. Çocuk doğurması sakıncalıdır.
Sigara içmekle kezbanlığın alakası yoktur. Sigara içen kız yoktur sigara içen insan vardır ve kendine saygısı ne sizi ne beni ilgilendirir, yalnızca kendi kararıdır. Yanında bulunup bulunmayacağına siz karar verirsiniz ancak bir tespit; sigara içen erkeğin sigara kokusunu ter bastırıyor, en azından kızların parfüm ve deodorant diye bir kültürleri var. Ayrıca çoğu kız diş bakımına önem verir, fırçalamadan uyumaz. Erkeklere bir bakıyorsun hepsinin ağzı leş gibi. Iyk.
Hemcinslerim gibi iticidir ve her sigara içen gibi leş kokar. ne kadar güzel, iyi niyetli vs. olursa olsun, onu gördüğüm anda soğurum. Sayılarının artması da ben gibi sigara kullanmayan erkekleri bir nebze üzmektedir. Tabi kendi kararıdır ama benim için birliktelik açısından öyle biri pek mümkün değil.
Derdini silkeyim kızıdır.

Prim varsa yanaş..
Sigara sağlığa zarar verir, cinsiyet gözetmeden, derler.
bıraktım zaten.
boşalmadan sonraki ilk anda sigarasından bir duman çekip hafif bir gülümsemeyle dumanını yüzünüze üfleyecek yaramaz kızdır.
yarın öbür gün sevişir de la bu! tiz kellesi urula
Kadın olsun erkek olsun sigara içtikleri için üzerlerine sinmiş o iğrenç koku....
Gerçekten tiksindirici.

Önce sağlık.
Yeşilay cıyız
sigarayı hemen bırakması gereken son derece itici kızdır.
sigara içmeyen erkek için iğrençtir.
gözleri siyah zayıf biraz da asi oldu mu tadından yenmez. sigaranın alkolün kime zararı var kendisinden başka. onu iğrenç algılayan da sokulganlardan bizim mehmet necmet oğlu kadirler sigara sönmeden dudaktan bi öpücük almak için kıvranır durur bizim coğrafya. he sağlığa zararları var mı, çocuk yapmadan önce düşünülür ki bu bozuk sistemde çocuk dünyaya getirmek için istekli ebeveynlerin de ne kadar sağlıklı olduğunu düşündüren bir olgudur bu tür bağımlılıklar.
görsel
Deliler gibi öpüşürüm bununla.
sigara içen insan kokusu sebebi ile kadin erkek fark etmeksizin iticidir.
sigara içmesi bi insanı kalıba mı sokuyor cidden beyniniz erimiş. sigara içen çok kız arkadaşım var hepsi birbirinden farklı.
sigara içmesi bi insanı kalıba mı sokuyor cidden beyniniz erimiş. sigara içen çok kız arkadaşım var hepsi birbirinden farklı.