bugün

Sevgilim olsa en azından sigarayı bırak diye konuşmaz. Sigara alışverişi yapabileceğim kızdır.
leş gibidir, ateşle yaklaşmayın.
sıradan kızdır.
kadını erkeği yok , sigara içmek zararlıdır.

içiyorum bu da beni ilgilendirir. ayrıca kül tablası yalama muhabbeti neden hala bitmedi ?
ancak tek gecelik düşünülebilecek kızdır. izmarit gibi gezen bir kızla ömrümü geçiremem üzgünüm açık ve net.
bazılarına yakışıyor yalan yok ayrı bir seksepalite katıyor.
bir kızın sigara içmesini tek gecelik ilişkiye nasıl bağladınız bilmiyorum ama çıkarın onu aklınızdan öyle bir şey yok. isteyen içer istemeyen içmez sonuçta herkesin hayatına kimse karışmaz.
kedisinden başka bir şey kokmasın mümkünse .

o muydu bu muydu ya düşmeyelim . ehe ehe .
Merak uyandırıcıdır.
şimdi bişey diycemde neyse...
Hayatim boyunca sigaradan nefret ettim hatta kokusuna bile dayanmazdim. Icilen yerde de durmazdım. Nedenini bilmiyorum ama şu son 3 aydır canım sigara çekiyor ama öyle böyle değil. Sanki daha önce kullanmışım da özlüyormuşum gibi.

Çıksam söyle balkona karşımda manzara
tuttursem sabahlara kadar sigaramı
Yaksa gırtlağımı, alsa götürse tüm acılarımı
Unuttursa dertlerimi dumanı.

Ahanda şiir yazdım size. Çalanı döverim.
Sigara içmeyenlerle uzun ilişkiler yaşanabildiği için böyle sap sap sözlükte takılıp tatmin oluyorsunuz belli ki.

Kıyamam.

O zaman bir sigara yakalim biz tek gecelikler.
sigara içen insanlara 2.sınıf vatandaş yorumu yapanı bile gördüm
sigara tercihtir zarar verse bile
ben içiyorum bu beni itici yapıyorsa iticiyum
çekiciliğinden kaybeder. malesef.
Kadını erkeği yok yakışmıyor.
ne olursa olsun sigara, sağlığa çok zaralıdır.
cinsiyet minsiyet yaş maş dinlemez bu sigara bağımlılığı denen illet
orospudur.
sigara içen erkekten çok bir farkı yoktur.
çok kötü durumdaki bir kızdır. öncelikle sigara içen erkekten daha az kokmaz. sadece ortadoğu ülkelerinde bulunur. medeni ülkelerde bulunmaz. medeniyet ve özgürlük adı altında bunu yapar ama medeniyetsizlik göstergesidir. sigara içen kız benim gözümde jöle süren ortadoğulu erkekten farklı değildir.
sigara içmeyen erkekle öpüştüğünde, erkeğe, kül tablası yalıyormuş hissini verir.
Sigara içiyor diye birini dışlamak ne kadar geri kafalı bir düşünce yapısıdır. Hayırdır milattan önceden mi kaldın.
Sıkılıyordur, gelsin bana bir okuma listesi vereyim bırakır.
Erkek de içiyorsa sorun teşkil etmeyen durum,aksi bir kül tablasını yalamaya benzer onunla öpüşmek.
lana del rey
Ağzı, yüzü, üstü başı leş gibi kokar. Vajinasının da pis kokuyor olması muhtemeldir.
Leş gibi kokuyordur.