bugün

kötü ama gerçekten çok kötü*.
tanga denilince akla gelen sanatcı.*
yeni albümü akşam sefası piyasaya çıkmış olan sanatçı.
tarkan ile bi'şeyler bi'şeyler yapmış ama olmamış ya. abartıldığı gibi bir albüm değil yani. ama arada bir böyle kafa dinlemek için takılıp dinlenebilir. alın siz yine de ya. fena değil. **
hacca gitmi$ gelmi$, artık bir ayağı çukura girmi$ ama hala kıçını ba$ını açmaya çekinmeyen, bazı insanların tangadan nefret etmelerini sağlamı$, son piyasaya çıkan albümü dinlenilesi hatun.
stüdyoda mixer'in önünde playback yaparak albüm tanıtma ekolünden sonra jeep'in içinde albüm tanıtma ekolünü başlatmış insan. bu yıl albüm dieti yapmamış, hiç yakıştıramadım.
ne hikmetse bütün tv kanallarından şu günlerde düşmeyen rezil insan. yeter artık bıktık ya bu kadının selülitlerinden bilmem nesinden. eziyet resmen.
7 yaşındaki oğluna 12000ytl lik saat alan, zamanında hummer ile piyasa yapan, çok iyi anne ve eş imajı vermeye çalışan,güya saygısından eşine hep "sulhi bey" diye hitap eden, son yaptığı açıklamarla birilerini koruyor mu yeriyor mu anlaşılmayan kişi.
fiziği itibariyle tipik bir türk kadını, güzel değil ama müthiş seksi dans ediyor..
makyajsız haliyle karanlıkta karşılaşmamaya dikkat edilmesi gereken şarkıcı.
ben bamya çaglarimda iken kendisi de 16-17 yaslarinda çitir bir dansozdu. sariyerde olimpiyat restoran da gormustum ilk defa. hala o goruntusu hafizamda oldugu için benim gonlumde turkiye guzelidir.
bildiğin anneanne donunu çekiştire çekiştire tanga formuna getirmiş, sonra da kameralara "yakalanmış" talihsiz şarkıcı.
türkiye'de müzik yaptığını iddaa eden bir takım zırvadan kat be kat üstün sesi ve danslarıyla harmanladığı süperötesi şarkıların güzel ve şeker ve şirin ve en bi efendi yorumcusu...

fiziği ya da kiloları beni ilgilendirmez. harika bir sesi var.
türkiye'nin bir numarası. seviyoruz ailecek...
'bodrumda götümü cok gösterdim kocam yasak koydu. artık cesmede göstercekmişim' e benzer bir acıklama yapmıs bayan sarkıcı. sarkı söylüyor o sebepten sarkıcı dedim. yanlıs anlasılmasın.
kişiliği, samimiyetsizliği, özel hayatı, çocukları, evliliği vs vs.. hepsi bir kenara,

bildiğin en ağır parçaları dahi mükemmel ve kendine has bir yorumla sunan sanat anlamında nevi şahsına münhasır özel bir insandır.

son dönemin sayılı gerçek ses sanatkarlarındandır.
kendinden kaymak gibiyim diye bahseden sanatçı kişilik. kendine boy aynasında bakmasını bilmeyen insan.
annemin "müştemilatın olayım" diye sevdiği benimse buna anlam veremediğim çakmak çakmak gözlü kadın. selüliti de yokmuş bu hatunun. *
yıllar öncesinde, eski kocası hakan ural la birlikte kaldırım çiçeği** adlı bir dizide tabii ki başrolde oynamış assolist, eski dansöz.
yapmacık bir edayla, eşinden ''sulhi bey'' diye bahseden, şımarık ve şişman dansöz.
örtünmek için kendini hazırlayan şarkıcı, magazin insanı.
çok güzeldir ama sadece sesi çok güzeldir.
kendinden kaymak gibiyim diye bahseden sanatçı kişilik. kendine boy aynasında bakmasını bilmeyen insan.
gıdısı dahil her yerinin yağını liposuction ile aldırıp şu diyetisyen ile zayıfladım diyerek diyetisyenin reklamını yapan, zannımca da lipsuction paralarını da reklam ücreti olarak diyetisyene ödeten solistimiz.
gercekten takdir edilmesi gereken kisilik. sen kalk dansozlukten gel (yumusatayim, oryantallik), kayda deger kaliteli hic bir eser cikarama. bu kadar para kazan ve unlu ol. hayir guzel de degil. cik cik cik... * *
dün gece itibari ile fark edilmistir ki kendisi gittikce fillesmektedir. duyurulur. cocuklarinizi uzak tutun.