bugün

hayatımda duyduğum en güzel sese sahip mezzo-soprano. ayrıca 2 çocuk annesi olduğunu öğrendiğim ama hiç hamilelik fotoğrafına rastlayamadığım güzellik.
eskiden modacıymış hatta hala bazı elbiselerini kendi tasarlıyormuş.
yıllardır yazdığı şarkılarının kalitesinin diğer zirveye ulaştıktan sonra saçmalayan gruplar gibi değişmediği gerçeğini düşündüğümüzde bu işi gerçekten içinden gelerek yaptığını anlıyoruz.
harika yaa.
Dünyanın en güzel seslerinden birine sahip ablamız. bunu * şarkısında iyicene anlayabiliriz.
ince fa'dan yukarısını kafa sesiyle söyleyen ve bunu nasıl hiç farkettirmeden yaptığını anlayamadığım ses sanatçısı.
bu kadar ince görünen bir sesin sadece f#'e kadar çıkabilmesi de şaşırtıcıdır.
armin van buuren'in en iyi featuringlerinden birine imza atmasını sağlayan hatun
Within Temptation adlı şahane grubun müptelası olduğum, uçurucu, berrak sesli vokalistidir. Özellikle Forgiven ve Angels şarkılarındaki yorumuyla tavan yapmıştır. insanı o güzel sesiyle alır bambaşka yerlere götürür. Dinlendirir, hüzünlendirir, huzur verir. Konserindeki o sempatik ve çoşkulu havasıyla kendine hayran bırakır. Görkemli makyajıyla,gösterişli elbiseleri ve upuzun havalı saçlarıyla konserin ve ünlü bir metal grubu vokalisti olmanın hakkını verir. O özellikle Mother Earth ve Ice queen adlı şarkılarında saçlarıyla yaptığı kafa hareketini çok beğeniyorum ve beynine kan geçmeden nasıl o kadar uzun süre salladığını da merak ediyorum. Bir daha ki Türkiyeye gelmesini ve bizleri tekrar büyülemesini iple çekiyorum. Çok yaşasın WT ve çok yaşasın onun güleryüzlü, akıl alıcı mütevazi vokalisti.

Şu konserdeki performansına dikkat çekerim:
http://www.youtube.com/wa...e.com/watch?v=CjNhuQukFrs
candır, muhteşem bir kadındır.
Tapıyorum resmen. Nightwish in eski vokali tarja ile yaptığı düet göz doldurur.
bugün ts ile 21:30 da sevenleriyle chat yapacak olan en sevdiğim rock solisti. ama bilmiyor ki bu gün maç var.
Hem ses hem görsel açıdan En güzel solistlerden biridir.
sevgilisi buna ''aşkm bn grup kurcam yha. ben çalym sn de söyle olr mu.s'' demiş ve bu da sevgilisi ile grup kurmuş daha sonrasında ise sevgilisinden çok daha iyi yerlere gelerek tüm dünyaya adını duyurmuş.
within temptation'ın solistidir.
Çıkardıkları cover albümüyle her telden şarkıyı yorumlayabildiğini gösteren sevdiğimiz bir ablamız.
http://youtu.be/ISsHSA1vihQ Videosu ile aşık olacağınız sanatçıdır kendileri.
within temptation'la olan çalışmaları bir yana, armin van buuren'la olan in&out of love şarkısındaki performansı göz doldurucudur.
Fevkalade sese sahip hatun kişisi.
Dünyanın en güzel frozen diyen varlığı.
(bkz: efsane)dir.
"jigglypuff gibi hatun" deniyor kendisi için. gülücük : )

(#4047188)
lisede iken aşıktım ben bu kadına lan! aradan 18 yıl geçti, hala bir gönül muhabbetim yok değil. hanım duysa kafamı yarar ayrı mesele!
anneke'yle beraber sahneye çıktığında seksapel savaşını kaybedip gün teyzesi gibi duran, güzel sesli kızımız.