bugün

gençler arasında sanal depişmeye verilen isim.
Dibine vurduk allah affetsin.
bayılıyorum şu yeni yeni kullanılan cinsel terimlere. sexting, nude, first date... bunları genelde sosyal medyada sevişebildiğini ve seks için seçilebilecek birisi olduğunu kanıtlamak için zıbını yırtanlar tarafından kuruluyor.
ya tamam en çok nudeyi sen alıyorsun\atıyorsun. tamam en çok sen aldatıyorsun. tamam en pompacı en karakter yoksunu insan sensin! inandım
eskiden bu saatlerde daha çok online kişi olurdu, ramazan dolayısıyla bazı fingirdekler dükkanı kapatmış belli ki.

görünen o ki bir takım sınır tanımaz çılgınlar hala klavyeleriyle cenk etmeye devam ediyorlar.

170 kişi online, 10 kişi entry girse 160. 40 tane meriç ıtırsu'nun bitmek tükenmek bilmeyen aşk yaralarını "hiçbir şey senden daha önemli değil, bunu sakın unutma" diyerek onarmaya çalışıyor olsun.

nereden baksan 80 kişilik bir kafile mesaj kutusunun duvarlarını inletiyor şu an. kan, ter ve gözyaşının kokusu buraya kadar geldi.
Uzun betimlemelerin yapıldığı mesajlaşma biçimidir.
Aşırı saçma bulduğum gereksiz eylem... buluşun sevişin, daha kolay.
Bunu yaparken, daha sonradan mağdur olan kız ya da erkeklere acımıyorum. Kusura bakmayın. Acıyamıyorum, vicdanen doğru gelmiyor bunlara acımak. Kendi isteğiyle karşı tarafa çırılçıplak fotoğraf atıp, mağdur olunca da efendim ben mağdurum demeyi doğru bulmuyorum. Atmasaydın.

Genç olman,
Azgın olman,
Cahil olman,
Zengin olman,
Fakir olman,
Bu yaptığınız şeyi meşrulaştırmaz.

Edit: her gün sexting yapanlar eksiliyor.
Cahildim dünyanın rengine kandım.
2019 yılında özel hayatin gizliliğine inanan bir insan varsa o fotoğrafı atmaz zaten.
dün bunu yapmadım diye 32 yaşındaki bir kadın benden koptu gitti. istiyorsunuz ki sanaldan uzun uzun yazışalım öyle. hiç aksiyon olmasın. yok yaa. sizin ananız güzel mi?

kardeşim bunun da bir adabı bir zamanı var. bir yerde sexting biter aksiyon başlar. hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin diyorsanız benden uzak durun.
Belli bir süreden sonra uzatmanın pek mümkün olmadığı mesajlaşma biçimidir. Normalde saatlerce yapılacak eylemler birkaç dakikada anlatılıverip bittiğinden insana ne diyeceğini şaşırtıverir.

Yaratıcılığı geliştirici etkisi de gözden kaçırılmamalıdır.
Onun da atletini yırtıyorum. Kocanıda sikiyorum şimdi.
Çok net zavallılık.

Yapanlarda genelde bu arkadaşın keklediği kekolar.

https://youtu.be/-4Z6CVTDvGA

Ahahahahhah

Gülücüğe odaklanma sakın Esmer sakallı 1.80 boyunda 35 yaşındayım. Net.
Eğer ki kısa zaman içinde bunu yaptığınız kişiyle sevişmeyecekseniz hatta öyle bir ihtimal hiç yoksa büyük saçmalıktır. Bir an evvel vazgeçin.
kızlar için zevkli olabilir. onlarda duygusal orgazm diye bir şey var.
ergen cinselliği. sexting ne mk insan yazarken utanır. eşşek kadar adamsınız.
Bir kaç kere denedim, başarılı oldum. işin garibi ben sesimi kötü sanardım, en son sexting yaparken hatun ses gönder dedi. Ses gönderdim, sesin harika diyo. Ben iş yerinde çalışırken şarkı söylemeyeyim diye patron her ay başı bana ekstradan 300 lira veriyor.
Sanal seks. (bkz: send nudes)
erkek erkege yapildiginda inanilmazdir.
görsel
tamamen ergen işi. 20 yaşından büyük olup da yapan varsa aynaya bakarak haline ağlamalıdır.
bende ting var, sex kısmı eksik..

tanım: olmayan şey.
yaparsanız karşınızdaki kızın hayalgücüne hayran olabileceğiniz bir eylem.
Türklerin bulaşmaması gereken sikişli sokuşlu yazışmalara verilen ad.

(bkz: Türkler yapınca eğreti duran şeyler)
Yapması kolaydır. Sekse giden yolda ara gazdır. Ama sıkıcıdır.