bugün

Üstada sormuşlar sevmek mi sevilmek mi diye ya bi siktirin gidin bıktım bu muhabbetten demiş.
Bilmiyorum sözlük sorma bu aralar böyle zor sorular.
Tabi ki çay manyak mısın?
Aynı zamanda sevip sevilmektir güzel olan.
Karsılıksız sevgi adama kederden baska bisey getirmez dostlar.
Hani bi söz vardir ya seversin kavusamazsin ask olur diye. Boyle askin anasini sikiyimm.
sevmek kesinlikle bir de karşılıksız ise tadından doyum olmaz.
Sevmek güzel çünkü sevilme fiili bana ait değil. Ben çok güzel seviyorum bide sevdikçe sevesim geliyor. Akrep burcuna has bir durum bu sanırım . Bir kaç kez sevildim, bir kez sevdim. Mutlu aşk yoktur önemli olan o geçen süreyi güzel mi geçirdiniz ona bakın. Sevin sakın gizlemeyin. Sevdiğiniz kişiyede hissettirin. Abartayın derdim ama abartın be kaç kere sever bi insan ya da sevilir. Evet biraz polayanna oldum farkettim amaaaa hayat sevince güzel.
Fuzuliye Sormuşlar : Sevmek Mi Daha Güzeldir, Sevilmek Mi ? -Sevmek Demiş...Çünkü, Sevildiğinden Hiçbir Zaman Emin Olamazsın.

Sevmek güzeldir .insanlar karşılık beklemeden sadece sevselerdi insanlar sevildiğinden emin olabilirlerdi.
sevdiğin kişi için içmek en güzeli.
sevilmeyi tek gecerim zira sevince kusura bakmayin ama sikiliyorsunuz.
Gerçekten sever ve sevilirseniz ikiside. Ama en çok sevilmek.
20-30 yaş arası sevmek. 30'dan sonra sevilmek. Kimsenin senden kıymetli olmadığını ancak o dönem anlayabiliyorsun. Zaten seni sevmeyeni sevemiyorsun bi yaştan sonra. Sen de onu sevince bundan iyisi yok.
Sevmek ekşi bi elmaysa sevilmek tatlı bir kavundur.
Bi arkadaşım vardı bes yıl bi çocuğu sevdi içi eridi sigaraya başladı hergece ağladı ama bi bok yapamadı çocuk sevdigini öğrendi küfretti geçti. Kızın bi gün gözünün şişi inmedi. Sevme babam kimseyi sevme.
hangisinde daha çok kendi kendinizi mutlu hissediyorsanız o güzel aslında. hani sevilmek denilse bile mesela, senin pekte sevmediğin kişi tarafından sevilmek bile seni sakinleştirebiliyor bazen. ya da sevdiğin birinden karşılık almasan dahi, sen sevdiğin için, sadece sen sevdiğin için bile sevmeyi daha çok sevebiliyorsun. yani empoze ettirilecek bir şey değil bu. hangi duygu durumu sana iyi geliyorsa o.
sevmek daha güzel. daha sevemedik ama hayırlısı.
Sevişmek sabahlara kadar .
sevmek. hele birde karşılıksız ise ne kadar acı olsa da yine de çok güzeldir.
ikisi beraberken daha güzel.
valla ikisinden de biraz olmayınca ağızdaki kuş da olsa batıyor.
sevmek tabiiki sevilmeyi sevenler yüzünden sevmek içi boşaltılmış bi kelime oldu zaten.
Kesinlikle sevmek..
sevilip karşılık veremediğin zaman karşındakinin üzülmesindense sevmeyi tercih ederim.
şaka olması muhtemel başlıktır.
bunun en güzel şekli karşılıklı olanıdır.
Sağlıklı bir şekilde sevilmek, asla takıntılı bir sevgi değil.

Sevginin karşılığını alamayacak olma ihtimali bile mutsuzluğa götürürken seviliyor olma ihtimali küçücük bile olsa mutluluk kaynağıdır.
Vallah ohumam yazmam yohtur.
güzel sevilmek. diğer türlü ikisi de bok gibi.