bugün

“Direkman”

(bkz: duyulduğu anda libidoyu öldüren kelimeler)
Oruçluyum bebeğim denilebilir.
ben kullanmıyorum. tşk.
başım ağrıyor. (gerçekten).
teklifle sevişme mi olur. senet de imzalanacak mı.
Biraz düşünceli olunuz. Sonuçta insanlar bin bir türlü cinsel yolla bulaşan ciddi hastalık taşıyor. Bel sogukluğu, frengi, hpv, hiv, aids ve niceleri. Korunmak da yetersiz olabiliyor. Ne kadar çok eşlilik o kadar risk.
Teklif sahibinin fiziksel özelliğine göre değişir... çünkü şekilci puştun tekiyim.
Nazikçe geri çeviririm. Hadsizliğini yüzüne vurup onu rencide etmem.
görsel
doğaçlama gelişen sevişmelerin heyecanını vermeyeceği için çok da bi şey yapılmayacaktır.
kaçarım lan ben.
(bkz: aşırı efendi erkek)
Sever atarım.
çok istediğim ama herkesin yapmadığı, ya da yapılsa da +1 üstüne bir şeyler koyar isteklerimi dile getiririm.

isteklerimi en çok yapabilenle yada yapma potansiyeli olanı seçerim, ek olarak bedensel,sessel,tarzsal,sohbetsel,zekasal ve karakteristik uyum ve beğenme bonuslarıyla ek puan koyarım. en fazla artı özelliğe sahip olanla, kendime en uygun olarak gördüğümle tek eşli bir şekilde mutlu,keyifli,huzurlu,sağlıklı bir şekilde yaşar giderim,karşı tarafın ilişkiyi boka sardırmasına kadar.
tabi böyle uç ve süper güzel bir ilişkiden iki tarafın da sağlıklı bir şekilde çıkabilmesi ise tamamen bir sanattır.

kriterler çok üst boyutta olduğu için çoğu konuşmada kalır ve belli bir süre sonra pas verilmez. ama hiçbir zaman yalan söylemediği yada kilolu olmadığı sürece reddedip geri çevirmem, usulca uzaklaşmak en makbulüdür.

genellikle yedekte bekletme durumu olmaz. çünkü böyle bir durumda kadınların üstün egosuna seks yapılmaması büyük zarar vereceği için genellikle engellerler ve ileride görüşme fırsatı olmaz. tabi alttan alarak yedekte tutulunur ama gerçekten istediğinizin peşindeyseniz buna ihtiyaç duyulmuyor.

her ay en az 5-10 tane direk seks teklifi gelir. bazen her gün geldiği de olur. ama yaptığım analizlere göre yüz kişiden biriyle seks yaparım.
Oruçluyken sevişmek için tüm şartların oluşması.
notere gidip teklifi kayıt altına aldırırım.
Ciddi ciddi bunu cevapladınız mı?

Bunu ona söylemek varken, bazı şeylerin iki kişi arasında kalması gerekirken bilemedim.

Belki ben çok sığ düşünüyorumdur.

Ha kimin ne yapacağı kimsenin umrunda değil.
Üç defa ağzından çıkanı kulağının duyması için ve taciz veya tecavüz suçlamasının düşmesi için ses kaydı ve video ile tasdiklenerek vücuda hiçbir şekilde uyuşturucu/uyarıcı madde almadığı konusunda kan tahlili aldıktan sonra teklifi yapanın evi içerisinde yarım saatten fazla vakit geçirmek şartı ile kameralara ev sahibinin istekli tavrını tekrar tekrar göstermekle bitirilip sonra gereği yapılabilir.

Erkek olmak da zor, tek suçlamaya hayatın kararır maazallah.
Kimden geldiğine bağlı amk. Oytun ederse napcam.
görsel
Teklif edene bir bakarım, gördüğüm beden, hormonal dengemde ve kan akışında yön değişikliği yaratıyorsa teklifi kabul ederim.
önce kamış yağlanır sonrası teferruat baby.
Hanımdan gelirse evet,başka kimden gelirse gelsin hayır.
Önceden olsa umursamazdım bile sanırım, şimdi ise gider sevişirim.

Ayrıca ne biçim seviye lan bu mahalle arasındaki gibi kadının biri geldi sana vercem dedi ne yaparsın geyiği.
etek traşı, saç kesimi, yeni kilot - atlet, hücum yeleği, deodorant vs.
fark yaratmak için red hakkımı kullanıyorum. git başkasına ver.