bugün

Sevişilen ortamda bunlardan en az 4 adet mevcuttur. Hangi ikisi olduğuna iyi karar vermek gerekir.
Eşitlik ilkesine inandığını ve öyle davrandığını gösterir.
Bayan partneri pek memnun eder.
adaletli insanların yapabileceği iştir. her yiğidin harcı değildir. ayrıca burada bir adalet söz konusu iken bazı arkadaşlar başka derdiniz yok mu diye sormuş. adaletsizlikten büyük dert mi var be güzel arkadaşım.
büyük olana öncelik verilmelidir. yani sol memeye.
(bkz: adalet mülkün temelidir)
(bkz: threesome)
Hep yapmak istediğimdi sağdakini daha çok seviyorum napayım .
Sözlüğün başlıklarının yüzde 99u; sevişme sevişme sevişme. Başka derdiniz yok mu kardeşim allah aşkına yeter.
memelerden trip yiyen yazarın sorunsalı.
Niye, birine diğerinden daha az ilgi gösterince küsüyor mu diye sorulası başlık.

tanım: bazılarına göre bir sorunsalmış.
Takıntı yapmaktan başka bir şey değildir.
Kadından kadına ve memeden memeye değişen birşeydır. Eğer ortam (yatak / bar tuvaleti) uygunsa rahatlık sorunu yoksa her ikisine de aynı ilgi göstermek kudret ve dinginlik ister. Heyecanlı adam yapamaz bunu. Mesela güzel göğüslü bir kız ise yataktaki kişi, her ikisine de eşit ilgi. Yok eğer göğüsler çok iyi değilse veya ortam tam olarak bir yatak odası rahatlığında değilse genelde sağa çalışıyorum ben. Rocky balboa misali.
sevişmeyi bilen erkeklere has özelliklerdir.
Hak geçmemesi içindir. Evet.
Yanlış bir harekettir. Sağ meme okşamak, sol meme emmek içindir. Lütfen amacı dışında kullanmayınız.
imkansızdır. her zaman biri daha az ilgi görür. ayrıca genellikle sol meme kalp tarafında yer aldığından biraz daha dolgundur.
Değerini bilmektir...
oylarin esit dagilimi somucu gerceklesmistir.