bugün

Helezonu açık oylamalıyım çünkü baya güldüm.
Bi sebebi var mı hep merak ettiğim erkek türü. Neden? Niye? Cidden alenen bu tercihi yapanlar var. Baya bildiğin koşul. Manyak mıdır nedir. Yapılan iş aynı değil mi?
Lan yoksa değil mi.. Çok mu değil... Hiç?
Yok ben bilmediğim konular hakkında daha fazla konuşamam.
Hadi ona eyvallah da bune usta
görsel
Kızın nasıl daha çok zevk aldığınk biliyordur. Karışmayın tosunuma.
kız minyondur.
Memisleri emmeyi seven erkek.
cowgirl seviyordur.
ya da üstte dura dura yorulmuştur napsın, erkeğin de canı var sonuçta.
zikine güvenen ve erken boşalmayan erkektir. bu yüzden kontrolün kendisinde olmasına gerek yoktur.
sevişemeyen sözlük yazarlarının kıskandığı ve ağzına geleni söylediği erkektir.
ayıptır söylemesi alttan üstten yandan yöreden çeşitli pozisyonlar lazım, misyoner gelmişsiniz misyoner, pardon elizabeth gideceksiniz.
okuduklarım karşısında ağzım açık kaldı resmen. Erkek altta uzanır, kadın üste çıkar ve erkek der ki "hadi siktir bakalım kendini" ve ondan sonra kadının çabasını, hareketleri, aldığınız sevki izlemesini keyifle seyreder. Sıkıldığı ya da değişiklik olmasını istediği yerde kadını üzerine doğru yatırıp kalçalarını sıkıca kavrar ve yapması gerekeni yapar. Aşkla sevişirken her şey mübahtır gençler.
(bkz: şezlong)
iki elini başının arkasına atıp ağzında da sigara olan erkektir. iyidir hoştur.*
parasının hakkını almak isteyen erkektir.
ibnedir.
Herseyi goze alan erkektir.
eziktir.
Alttan alan erkektir.
partnerinin efor sarfetmesini isteyen erkektir.
alttan çalışmayı seven erkektir partneri başarı olursa şahlanıp bacak omza yapması an meselesidir.
götünü yerden kaldıramayan uyuz ayının tekidir.hayattan bir beklentisi olmayan keyif öküzüdür.
cinselliği kadının üzerinde güç gösteri olarak algılamayan erkektir. üste çıkar, alta iner, amuda kalkar, takla atar partneriyle beraber hangi pozisyondan hoşlanıyorlarsa onu yapar. pehlivan mı lan bu üste çıktım diye erinme alta düştüm diye yerinme...
kucaga almayı, zıplatmayı, aynı anda gögüsleri dillemeyi ve öpüşmeyi seven erkektir. Doggy style da bunları yapamazsınız.
türk erkeği lan bu. sekste aktif türk kadını az olduğundan, buna susayan erkektir, zevktir, ana göre değişir, ömrünün sonuna kadar aşağıda kalacağını sanmam, elbet bir gün o da ayaklanacaktır. siz onu bir de büyüyünce görün abisi.
boşalma problemi olan erkektir eğitimdedir.
pozisyon zenginidir.
(bkz: altta kalanın canı çıksın)