bugün

eriyorum galiba yavaştan.
sözleriyle aşık olma isteği uyandıran, iyi ki varsın erkin baba dedirten ve sabahtan akşama kadar dinlesem bıkmam dediğim bir şarkıdır. evet evet erkin koray iyi ki vardır.
çok güzel bir erkin koray şarkısıdır. geçen hafta, bilgisayarı açar açmaz bıkmadan dinlediğim tek şarkıdır. bir hafta boyunca, yolda, okulda, evde, arabada her yerde dilime musallat olmuş anlamlı bir şarkıdır.
--spoiler--
sevince
sevince
sevince durma durma koş ardından
zaman yoktur git aşkı iste ondan
sevince tüm insanlar bir başka
durma dostum sen de yer ver aşka
sevmek bil ki doğmaktır yeni baştan
aşık oldum galiba yavaştan
oo sevince
oo sevince
--spoiler--

ne de güzel söylüyor erkin baba. sözleri de çok güzeldir. geçmişten günümüze gerileyen bir türk müziği var, görmezden gelemezsin..
Reflex
Sevince

Bak gece yaklaşır bize
Ne olur beni terketme
Elde gitar yanımda
Bir şişe bira var
Gözlerim seni arar

Bunlar boş şeyler sonunda biter
Yalnız kalınca düşündüm
Sevince üzüldüm
Sevince seni çok üzüldüm

Göz göze gelirsek eğer
Sessiz çünkü çaresiz
Yaşanacak biliyorum
Tüm eski zamanlar
Gözlerim seni arar
erkin baba'nın şarkılar ötesi şarkısı. daha başka nasıl tanım yapılabilir ki? o derece muhteşemdir.
ağlatan, bitiren şarkı. of çektirir.
al bir çift dilli hançer, sok böğrüme, bu şarkı kadar acıtmaz...dace bir alt yapı, anlamlı sözler, ve mükemmel bir ezgi.
insan daha başka ne ister ki...

http://www.youtube.com/watch?v=8Df4YI4CGaA
daha önce de elli kere söylenmiş ama insanda gerçekten birini sevme isteği uyandırıyor.
etrafta hiç aday yoksa biri olsa da sevsem diyorsunuz.
ama asıl etkisini duygularınızdan emin olmadığınızda hissediyorsunuz. Birine sevdiğinizi söylemek istiyorsanız cesaret toplamak için alkole başvurmaya hiç gerek yok, bu şarkıyı dinleyin ve aşık olun, hem de çok daha güzel duygularla.
hoşlanılan kıza açılma isteği uyandıran, gaz verici şarkı.

http://www.youtube.com/watch?v=8Df4YI4CGaA
insanın içini cız ettiren, en yoğun duyguların şarkısıdır.

diline sağlık erkin baba.
hadi durma durma söyle.
mahmut tuncer show'da çalınan şarkı.
1988 yapımı Melih Gülgen imzalı türk filmi. Filmin oyuncu kadrosunda ise Ekrem Bora, Serpil Çakmaklı, Alev Altın, Diler Saraç, Kemal inci, Yüksel Gözen bulunmaktadır.
koş ardından koş koş koş koşşşşşş....
genco dizi müziği en azından sık sık çalıyordu. Dinleyenin bir daha dinleyesi gelir aynı zamanda.
1978 yılında eurovizyona katılıp 18. olan şarkı.
erkin korayın hangi şarkısı kötükü zaten. adam ne yaptıysa süper ötesi yaptı.

aşık oldum galiba yavaştan.
güzeldir ama aşk acısı varsa insanı öldürür.
dinleyince insanda ağır aşk patlaması yaşatan şarkı.
bildiğim kadarıyla erkin korayın bir şarkısı. Şöyle sevinceeeee.
(bkz: ince sevmek) bir bayanın ilgisi olabilir lakin bir erkek seviyorsa durum vahim.
erkin korayın en güzel şarkılarından biri. sözlerinin ne kadar anlamlı ve güzel olduğunu dinledikçe kavradığımız nadide bir eser. sevin durma durma koş ardından !
bir 10. nesil yazar.

hoş geldiniz.
(bkz: polisin taksimde agent orange kullanması/#19913426)

insan olmadığını kanıtlamış varlık. atmosferdeki azotu kendisiyle paylaşmaktan hicap duyuyorum, aynı yangın hissini tadabilmesi için taksim'e de beklerim. maskeli ya da maskesiz.