bugün

saçları, gözleri, dudakları, gülüşü.
Gözlerin mi daha sıcak gülüyor yoksa dudakların mı anlayamiyorum. Dilaver Cebeci'den.
ayni yatakta yatmana ragmen penisinle degil aklindaki cinlikle degil sanki kalbindeki sevkatle sevgi saygi ile dusundugun hissettigin varlik.....

normalde o durumda 5 dakika sonra olayin baslamasi gerekir ama. 3 saat uyuyupta tek dusundugun dumduz saclari guzel gozleri ve minnacik burnu ise ben ona sevgi derim ask derim!!!!
sarışındı, mavi gözlüydü, kilosunun maşşallahı vardı, tosuncuğumdu.
tombalak civciv angry birds ile johnny bravo'nun birleşimi gibi bişeydi.
beşiktaşlıydı. maç falan izlemeyi sevmezdi ama.
saçları çok süperdi be sözlük.. *
pikaçumdu o benim * *
kocaman götü var.
hemen hepsini beynime kazımaya çalışıyorum her ayrıntıyı...
1.72 boy, ela gözler, beyaz pürüzsüz bir ten, gamzeler, dünyanın en güzel gülümsemesi... Ben seni çok sevdim..
bütün kaba sabalığına rağmen ince uzun parmakları ve birde kömür gibi simsiyah yüzünün 3 te 2 sini kaplayan sakalları.
--spoiler--
iri yeşil gözleri bir çift bezelyeyi andırıyordu. Omuzlarına dökülen sapsarı altın sarısı dişleri...* (bkz: Yiğit Özgür)
--spoiler--
Ben.

Ben kattım sana biraz,
öyle sevdim seni.
Çünkü sen de bensiz;
O kadar güzel değilsin hani.

Özdemir Asaf
devasa bir dudak. bir şeyler anlatmaya çalışırcasına büyük dudaklar ama öylesini görmemiştim. düzgün ve küçük bir burun. simsiyah düz saçlar. kalın ama şekilli kaşlar. 5 yaşındaki bir çocuk muzipliğindeki bakışlar. simsiyah gözler. şekilli bir vücut. uzun bir yüz daha doğrusu çene. bembeyaz ve pürüzsüz bir ten. kendine has bir ten kokusu. (bkz: oha) r leri çok bastırıyor sanki ana dili başka bir dilmiş de türkçeyi sonradan öğrenmiş gibi.
çıkık elmacık kemikleri, uzun kirpikleri, güzel kahverengi gözleri... bir de kibrit çöpü denilecek kadar zayıflığı, uzun boyu. aşık oldum ya sözlük.
içten gülünce alnındaki iki damar belirgin olur. o zamanlarda gamzelerini gördüğümdeki mutluluğum daha da artar. az bulunur o kadar içten gülmesi. bulursam hiç kaçırmam izlerim.
benim gibi çekik gözlü olması, gülümsemesi, konuşması, benimle gülmesi ağlaması.
Karşıyakada eylemde görüp tanıdığım ve o kalabalıkta insanın içine işleyen bakışlar.
sol omzunda kalp şeklinde doğum izi varmış. Varmış, çünkü eski yengeniz kapalıydı ben de biraz muhafazakarım üzerinize afiyet. Görmemekle de bişey kaybetmedim sonuçta.
Sonra aynı benim gibi sol gözü küçüktü. Hoş şeyler bunlar.
duygu dur. duygu yoğunluğudur.
Burda yazanları kıskandım. ne böyle güzel şeyler duyabilceğim nede söyleyebileceğim biri yok.
gözlüklü, sarışın, şaşkının teki.
Yeşil gözleri, güneşte altın gibi parlayan saçları, her ne kadar artık kullanmıyor da olsa diş telleri yıllar geçse de unutulmaz.
Vay be. Betimlenmek güzel şeye benziyor. Tanıma gel. Neyse. ilginç yani güzel hoş.
kimsenin veremediği sadece onun verdiği.

sonuç: o da yoktur kimse de yoktur.
çok akıllı olması.
kirpikler.
inat duygusu *
saçlarının dökülmüş olması, sevimliliği, duygusallığı, hayatı boyunca hep fedakarlığı, merhameti, güler yüzlülüğü, yakın gözlükleriyle gazete okuyuşu, tavlada ki heyecanı. evet evet o benim babam.