bugün

görsel
böyle bir varlıkla sevgisiz olabilir mi insan?
özendirir la.
pratikte egzistensiyalist olmayan ve ideale aşık olandır.
Ruhsal veya fiziksel bir yetersizlikten dolayı istese de edinemiyordur.
Yoktur.

Herkesin gizlide olsun vurduğu veya vurdurduğu bir sevgilisi vardır.
Sevgilisi olup mutlu olmayan ama aynı zamanda da ayrılamayan insanın yerinde olmak istediği insandır kendileri.
Eğlenmek ya da zaman geçirmek için değil gerçektrn sevip anlaşabileceği birini bekliyordur.
Benimdir. bakın yeminle hiçbir gereksinim ya da özenme olmuyor. memnunum. Zamanla bazı insani duygulara yabancılaşıyorsun o kadar. Onun da şimdilik bir zararını görmedim.
Sevgilinin verebileceği aşkın ve sevginin bire bir aynısı olmasa da benzerini arkadaşlarım ve ailem tarafından alıyorum. Doğru zamanda doğru kişiyi bulacak olursam ondan almak fena bir fikir değil.
1.5 yıllık uzun ilişkimin ardından, 2 aydır benimdir. Hala içimde bir boşluk var gibi ama yanlız olmayı özlemişim. 1 yıl falan yanlız kalmak istiyorum. Konuştuğum bir kaç kızla bahanelerle konuşmayı kestim , garip aslında böylesi de güzel gibi . bilemedim.
Benimdir bu insan ama bu bir sevgilim olmadığı anlamına gelmiyor.

Olmasa da yaşarım pek güzelce.
3 yıldır ben.
Nefes alıp verebiliyor mu acaba? Nabzına bi bakın.
Bazı şeyleri artık Aşmıştır.
sevgilim olsa ufo görmüş gibi kaçarım . öyle bi yaşamak bu.
Normal bildiğin insan işte.
Yarım yaşayan insandır.
Sevgili vardı da biz mi olmadık diyen kişidir.
Genelleme yaparak canı yanmış ve öfkeli insandır diyebiliriz ki hepsi buna bağlı olarak umursamaz oluyor. Genelleme tabii bu, illa ki yanlışlık payı vardır. Yani en azından fikrim bu.
görsel
Sevgilim olsa sevinçten öldürürüm .
Teşekkür ederim .
bazen sadece mecbur olduğundan böyle yaşıyordur.
2 senedir benimdir. Aynı zamanda buna alışan insandır.
20 yıldır benimdir hem yakışıklı değilim hem de bu şartlar içerisinde güvenebilecegim hiç bir kız yok gibi. Öpüşmek istiyorsanız gidin eskorta bir farki yok evlenmedikten sonra. 10 yıl sevgili kalanlar var ben cidden anlayamiyorum. Bazen karşı cinsten biri olsa kafamıza göre biri olsa falan diyorsun ama yok öyle bi dünya benim icin.
Gerek duymuyor insan.. benim nazarımda şahsen ilgimi çeken birisi de yok yıllardır... dertte etmiyorum niye sevgilim yok diye... daha önemli şeyler var hayatta...