bugün

gözünü dikip bakmıyorsa sorun yoktur ama bakmaktan bakmaya değişir tabi.
kadınlar/kızlar sadece sorun yaratır. Bu örnekte de görülebilecegi üzerine, ne cıkar ortaya,?
secenek a - sevgilisi olan erkek baktıgı diger erkege karsı siddet uygular -> erkekler arası kavga, bıcak silah girmese bile isin icine fiziksel hasar ves onrasındaki kin gütme ile devam eder, sonucta kız/namus durumu var; meydan kavgasına, gruplar arası kavgaya dönüsür ülkemizde
secenek b - sevgilisi olan erkek diger erkeklere bakan kız arkadasına karsı siddet uygular -> araya baska erkek girerse kadir seker davası benzeri bir felaket bile olabilir
secenek c - kadını anında terk eder fakat bu durumda da kıskanclık sorunlarıyla beraber uzun zaman agır travmalar yasar->en uc durumda intihar eder, genelde alkolik olur bu tipler ülkemizde hatta sirozdan öleni hic te özle ender degildir, aldatılanlar diye haklarında nice sarkılar vardır hit olmus
secenek d - sevgilisi erkek hic bir tepki göstermez ve iliskisine devam eer -> sagda solda carsıda isyerinde mahallede aile arasında adı boynuzlu gavata cıkar; sonunda bu da ya kendine karsı siddete yol acar (alkol, uyusturucu vb) ya da baska erkeklere bakan sevgilisine karsı siddete yol acar. bu durumda da yukarıdaki diger seceneklerden devam et (secenek b veya c) ---> al sana bir kod yazılımı...

---->>>> demek ki neymis gencccler?????

kadınlar/kızlar sadece sorun yaratır.

peki ne yapıyoruz bu durumda genssssler?????
kadınları/kızları sevgili, arkadas veya es edinmiyoruz.
kendi isimize, kendi yolumuza, kendi sermayemize, kendi bilgi birikimimize, kendi gelisimimize ve hatta kendi dertlerimize bakıyoruz; kadınlara koskocaman bir hasiktir sunuyoruz hic baslamadan iliski...
Yakışıklı erkek gorürse bakar tabi napsın siz bakmıyormusunuz lan kamışlılar sevgilinizin yanında güzel kız görünce.
elindekiyle idare ediyordur ama daha iyisini arıyordur.
doyumsuzdur. 1 yetmez 2. si olsun isteyen kızdır. vücudunun bazı yerleri boş kalmasın ister. doldurmak lazımdır!
Karaktersiz bir kızdır. insanın başını her türlü belaya sokar!
Net Döverim. Erkek bakınca bir şey yok demiyorum. O da dövülür . Yok mazoşist değilim . Yanında sevgilin , eşin varken başkasına bakmak nedir amk.
(#36613603) burada anlattigim kizdir.
Kimisi yapar kimisi yapmaz. Engelleyemezsiniz. Aynı kefeye koyma yeter. Ayrıca kız güzelse güzeldir. Erkek yakışıklıysa yakışıklıdır. Bakarsın görürsün geçersin. Bokunu çıkartmadan tabi. Çok dert edilecek bişey değil.
bunun bir de yanında sevgilisi varken diğer kızlara iş atan versiyonu var. kız arkadaşına sarılırken başka bir kıza göz kırpanını gördüm. Seviyesizliğin alçaklığın kızı erkeği yok. şerefsiz şerefsiz davranmayın. sonra insanlar niye birbirine güvenmiyor. bunları gören birisi ne diye birine güvenecek.
Bugun karsilastigim ve sevgilisine acidigim kizdir.
Neyse arkadaşlarla bir kafede oturalim dedik bir seyler içeceğiz baska bir amacimiz yok. Sonra muhabbet falan derken gozum bizim masanin 3 arkasındaki bir çifte takildi,kiz bana dönük oturuyor hos da bir kiz ortalamanin ustunde guzel yani... Gozumun takildigi anda kizin bana baktigini fark ettim sonra gozunu karsisindaki elemana çevirdi hemen. Ben tabi hemen uyandim arada bir fark ettirmeden kisa kisa bakiyorum falan her baktigimda kiz bana bakiyor arkadas deliricem... Tamam ulan dedim bende bakmaya basladim anasini satayim tabi hemen yine yakaladim. Bu sefer baya bir 10 saniye falan yuzumu çevirmeden baktim, o da bakti sonra elemanin fark edeceğini mi düşündü nedir gozunu cevirdi...
Ulan dedim tamam guzel hatunsun da karşında sevgilin varken oluyor mu boyle... Hepimize yazik.
Kalcasina bakiyorsa hakli kizdir.
Normaldir ama abartmayın. Seksi bir oğlan yoldan geçince bakmayacak bir kız tanımıyorum. Kimse kusura bakmasın.

He erkek arkadaşım başka kıza bakarsa anında sepetlerim orası ayrı mesele. Kızlar daha fazla bakar, bu gerçeği artık kabul edin.
orospuluğu mavi boncuk dağıtmak olarak tanımlayan kızdır.
Sürtüktür, açık ve net.
yasak meyveye benzetiyorum bunu. yasak ama o kadar çekici ki. değişik bir tatmin, değişik bir heyecan gibi. daha ilerisine gitmek evet sıkıntı, belki hoş değil ama hafiften mavi boncuk dağıtmak, kısa göz vurmalar ve karşısınızdakilerin maymun oluşunu gözlemlemek. ahahha. gerçekten çok iyi ya.
TÜRbanlı olması muhtemeldir.
bazı ılık yazarlar neredeyse onu bırak bana gel diyecek

iki sağa sola baktı diye ayrılmak ancak ılık işidir

yok herifin kucağında yakalarsan durum fena tabe.
"ne kadar da güzeldi gözleri di mi mavi mavi" bile demiş kızdır. intikam almıyodum, orospu kelimesinden nefret ederim, türbanlı değilim, çocuğun mavi gözlerine azmamıştım, sevgilim de mal değildi. lan sevgili olduk diye tek güzeller biz kalmadık ya. konuşuluyosa ne güzel ilişkidir o öyle.
oros... saka saka. sadece accik azgintidir. evet.
Sevgilisinin yanında başka kıza bakan erkeğin , dişi versiyonudur.
Gözü başkasını görmeyecek kadar aşık değildir.
ekseriyetle türbanlı kızdır.
hala arayış içinde olan kızdır. ayıp ulan yaptığın ! yanında erkeğin varken hala gözün nasıl başka erkeklerde olur pislik şey.
neyi ima etmeye çalıştığını anlayamadığım kız türü.