bugün

Gerçekten seven kızdır. Erkekte kızı seviyorsa çiftimize söylenecek tek söz kalıyor: "Nikahınıza gelemiyorum ama mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta değilim. Umarım her şey gönlünüzce olur!".
erkeğinin takımlarını tutar.
görsel
en gıcık olduğum kız modelidir. arkadaşım kendi işine baksana sen. sen de tutunca o takımı noldu şimdi evlenmeye mi karar verdiniz?
sırf sevgili için yapıyorsa, ayyy canımm hiç romantik değil. sevgilisinin zamanında cok tuttuğu daha cok 'şeyi' tutacaktır, sevgilisinin 'alt takımı' da buna dahil.
futboldan anlamayan, böylelikle sevgilisine yaranacağını düşen kız türüdür. aynı durum siyasi görüşler için de geçerli olabilmektedir.
yazıktır.
ön takımları mı diye merak ettirir.
gerizekalıdır.
başkasının takımını mı tutacaktı? doğru yoldaki kızdır.
normalde takım tutumuyordur, futboldan da anlamıyordur.
fakat sevgilisinin maça gidiyorum diye başka yerlere gitmesini
istemeyen kızın,

mecburen ortama uymak durumunda kalmasıdır.
karaktersizdir. net.
Evet tam yermeye geliyordum. Yeterince soz soylendigine gore basligi kapatabiliriz. *
Siyaset bilimini seller sular gibi yutmuş kızdır dicem diyemedim, takım var taklavat var hacılar.
Ortamlarda arkasından atılıp tutulmasına rağmen çoğu erkeğin yanında bulunan modeldir. Yaa ha hah ha. Bırakın bu işleri. Vasatmış, karaktersizmiş, rüzgarın savurduğu yere gidermiş de bilmem ne. Gerçek hayatta görmesek neyin ne olduğunu inanırız yanlışlıkla he, nasıl içten sövmüşsünüz öyle.
liseden beri cikiyoruz hatunla. o besiktasli ben fenerliyim. yok arkadas ikna edemiyorum. soruyorum bildigi tek oyuncu yok, ama yine de fenerli olmam diyor. bir yandan da hosuma gidiyor bu durusu.
bu aralar besiktas da iyi gidiyor, ben haric aile de besiktasli. ben mi donsem acaba ya?
Sırf sevgilisi tutuyor diye warriors yerine redskinsi tutan kızdır.
Kendi fikirlerini savunamayacak kadar acizdir.
Dönektir.
hiçbir futbol bilgisi olmayan kızdır aynı zamanda.
Ya daha önceden de ikisi de aynı takimliysa?
Sevgilisi besiktasliysa rica ederim besiktasi filan tutmasin.Kendi karari olmayan ben bilmem beyim bilir zihniyetindeki kizdir.Sen de bireysin tatlim yapma boyle seyler.
ayrılınca bırakacaktır.
takıma yazık.
Iliski de her sorunu astiniz takimlar mi kaldi valla bravo.
Takımımdan vazgeçmem.satmam.
Sevgilisi için böyle bir fekarlık yapıyordur. Ama kimisi yapmaz bu hareketi.