bugün

belki de asiktir. asik oldugu kadindan sadece sevgilisi var diye uzak mi dursun. zaten bir askta bir savasta hersey mubahtir. hakli olabilecek erkektir, kizin yeni sevgilisi olmasi sevincle karsilanabilir.
''yaptım çünkü aşık oldum deme konuşma. ona öyle demezler buralarda'' bu sözleri bulmak için yarım saattir araştırıyorum. vefasız şarkılar yazdım, aldatmalı şarkılar yazdım en çok bunu beğendim bu uydu.

şerefsizliktir.
yaşanmadan bilinmez bir durum, olayın içinde olmak gerek.
yasak elmanın her zaman çekici olma durumudur bazı arkadaşlardan şu lafları duyarsınız la hatunla çıkmaya başladım kısmetim açıldı yeminle demesinin tam ters durumudur.
kuzeninin hesabından kızlara yazıp, kuzenini zor durumda bırakan şerefsiz erkekten daha şerefsizdir.
gevşektir.
piçtir.
bi bok olmaz bu adamdan.
Bu işin erkeklikle, kızlıkla alakası yoktur. Kim yaparsa yapsın, şerefsizliktir.
etrafta türüne çok rastlayabileceğimiz şeref yoksunu adamlardır.

tek amaçları vardır. amdır.
kalede kaleci var diye şut çekmeyecek miyiz? şaka lan şaka bildiğin gavatlık harbi.
ağzı yüzü kırılası itoğullarıdır bunlar. bi de arkadaşız ayağına yatarlar ki hepten delirtirler..

adresini bulucammm olummm!!!
(bkz: meriç)
karaktersiz itin önde gidenidir.
adı üstünde erkek değil gavattır.
sevgilisi olup yavsayan gavatla es degerdir.
götverendir, ibnedir. gavatdir.

Not: sikeyim ben böylesini.
Yavşaktır. Amacı anlaşılmış değildir; neyin kafasını yaşadığı da. tuhaftır böyleleri. mide boşluğuna bir yumruk atıp, eğildiğinde suratına diz attıktan sonra yere yığılışını izleyip kafasını saçlarından tutmak suretiyle kaldırıma defalarca vurulası gavattır.
bunların evlililere filan sarkanları da vardır. Bir üst versiyonlarına tam olarak orospu çocuğu denir.
(bkz: sevgilisi olan bir kıza bile bile yazan erkek)
Ruhu 5 para etmezin tekidir.
Muhtemelen bir gün kendi sevgilisi de elinden alındığında "etraf orospu çocuğu doldu yea" diye celallenecek olan orospu çocuğudur.
Gevşektir.
gönlü kalem tutan erkektir.
kiz yuz veriyodur
yuz vermese yazmaz.
Ben meyveyi dalından koparıp yerim diyen erkektir. Artık meyveyi mi yer dayak mı yer ayrı mevzu.
Büyük ihtimal kız sevgilisinden "aniden" soğuyacak, bizim oğlana koşacaktır. yani malum erkek genelde kazanan erkektir.