bugün

fırsatçı patojendir yani ficud zayıf düşerse etkinlik gösterir.

meriç , taylan ya berktir.
biraz kafa dengiyse kanka olursun. hem güvenle bırakırsın onları, hem de buluştugunda geyiğin dibine vurursun.
kıskanılan kişidir. başı her an belaya sokabilir.
Bazen bir şanstır. Sonuçta size çok faydasıda dokunabilir kızın arkadaşlarıyla bir yere gidildiğinde tek erkek olmazsınız ve kızlar tarafından incelenmezsiniz ortamda bir Maskot vardır ondan sıra gelmez rahat edersiniz.
muhafazakarlar tarafından asla kabul edilmez kişidir. düz düşünmek zorundayım ve hayatındaki tek erkek ben olmalıyım.
mesafeli arkadaşlık kurulabilecek insandır.
Kızın yakın arkadaşı erkek ise hani tuttuğun takım 90+ da gol yer berabere kalır ya ha işte o dur.
Sevgiliniz tüm uyarılara rağmen bu arkadaşla görüşmeye devam ediyorsa,Onu size tercih ediyorsa yapacağınız tek şey,ayrılın.O arkadaş 2-3 gün sonra gidecek ama siz ona bir ömür adayabilirdiniz.O yüzden kendi kaybeder.çünkü bir daha asla sizin gibi seven birini bulamayacak.
Genelde sevgilisi olmayan karı kız peşinde yavşak gevşek tipler olur bunlar.

Bu yüzden çok defa kavga etmiştim. Öyle bir anda ilişkisini kesmesi elbet mümkün değil ama en azından sık görüşmemesi konusunda uyarmıştım. en son da ayrıldım. Bu sebep değildi tabii ama etkenlerden biriydi...
Inşallah efendi biridir temennilerinde bulunulacak arkadaştır. Sevdiceği yoldan çıkarmaya kalkarsa ya topuklarına sıkılmalı ya da gözleri oyulmalıdır. Bir de namazında olmalıdır ki sevdiceği bu noktada olumsuz etkilemesin.
diyemedi kız sevgilisine. olsun aşkım ihi ihi deyip sözlüğe girdi ve içini döktü. çünkü biliyordu, o mu ben mi diyen herkes kaybeder.
sevgiliyi siktir edeceksiniz yalnız kalacak olsanız bile. çünkü sevgiliniz erkek arkadaşının ondan hoşlandığı bilmesine hissetmesine rağmen onunla samimi olmaya devam edecektir . ve siz erkek arkadaşınızın ondan hoşlandığını söylediğinizde size inanmayacaktır çünkü sevgilinizin egosunu okşuyor o arkadaşının ondan hoşlanması. size o öyle şey yapmaz güveniyorum ona der.bu devirde gerçek sevgi aşk kalmamıştır çoğu kişi gönlünü eğlendirmektedir sevgilileriyle.