bugün

güven kurulduktan sonra ortadan kalkan durum.

ama başta herkes bir merak eder yemeyin şimdi bizi.
guvensizligin gostergesidir.Kiz da yapsa erkek de hos goremiyorum. Merak ettigin bi sey varsa dogrudan sor ya da yaz ne bileyim. Madem ajancilik oynayacaktin neden sevgilisi oldun ki? (bkz: askbukadarkolayharcanacakbiseydegil)
hiç hoş olmayan bir davranıştır.
sevgiliniz de olsa bazı şeyler özeldir.
karıştırma ihtiyacı duyuluyorsa güvenmediğinizi yada aşırı meraklı bir insan olduğunuzu gösterir.

sorun meraklı olmaksa, bu huya bir sınırlama getirmekte fayda var.
sorun güvensizlikse, o zaman kendinize güvenebileceğiniz birini bulun. hayat öyle geçmez.
ilişkide ve hatta hayatın hiçbir alanında Yapılmaması gereken hareketler numara birdir.

Böyle bir şeye ihtiyaç duyuluyorsa zaten çıkın gidin hayatından. Hem ona hem size yazık.
güvenmeyi değil inanmayı seçen insan davranışıdır. sevgiye güven gerek. güven olmayan bir ilişki yürütülemez, bir süre sonra tökezler. telefon karıştırmak hem etik bir davranış değil hem de ilişkiyi yıpratan bir durum. açarsın fotoğraflara bakarsın en fazla o da birlikte ama daha fazlası hoş olmaz.
Sevgili değilde genelde herkesin telefonunu gizliden gizliye karistirma istegini barindiriyorum bu narin bunyemde hastayim evet.
Garibim uyurken büyük bir zevkle yapıyorum ahahaha.
Sevgilisini de kendisi gibi gören kişidir. Güven olmayan ilişkidir ve hemen bitmesi gereken bir ilişkidir.
ağır ezik eylemidir.

telefon karıştırmak, cep karıştırmak, o sana neden onu dedi bu sana neden bunu dedi gibi sorular sormak direkt soğuma sebebi olabilir.
Güvenmediği aşikâr güvenin olmadığı yerde sevgi de olmaz.
geniş bir modernite içinde yaşayan ve bu eylemi oldukça eski kafalı ve güven kırıcı bulan kadınlar/erkekler ekseriyetle boynuzlanmaktadır. eğer flörtlerimden biriyle gezeceksek o gün; gün boyunca interneti açmam. telefonu titreşime alırım ve zorunlu olmadıkça çantamdan çıkarmam.
Saklayacak bir şey yoksa telefon ortadadır. Ortada olan telefonda karıştırma duygusu uyandırmaz.
Telefon zaten ortalıkta duruyorsa ve saklanacak bir sey yoksa bakmam. Fakat sürekli saklanıyorsa işkillenecek hareketler sergileniyorsa bakarım.
Güvensizlik işareti.
Kızlar telefonunun karıştırılması izin vermezler.
Kurcalamam diyen bütün kadınlar yalancıdır.
kıskanç kızların yaptıklarıdır.
yapılmasının doğru olup olmadığı yıllardır tartışılan ve kişiden kişiye farklılık gösteren eylemdir. yapılmamasından yanayım.
karıştırılmamalıdır. güven meselesidir bu. oldu karıştırdın bişeyler buldun eyvallah ama bi bok bulamazsan bidaha nasıl bakacaksın sevdiceğinin o nur yüzüne?
sadece güven eksikliği değil merak da olabilir bence yapılmamalı tabi. ama yok karıştırmakta ısrarcıysanız gizli gizli yapmayın en azından. ve telefonunu vermek istemeyince inat ettim sen bana güvenmiyo musun vb bahanelere kanmayın lütfen.
Kız yapar sa itiraz edilemez ama erkek teklif dahi edemez.
(bkz: günümüz ilişkileri)
Kafam biraz iyiyken yaptığım şey.
Pişman değilim rahatsızlık duymuyorum.
Eğer o kişi ile ciddi düşünüyorsam yaparım. Yanlışı varsa görmüş olurum.
her şeyden önce saygısızlık olan mevzudur. sadece sevgili değil ki hiç kimsenin telefonuna izinsiz bakılmaz. ortamda sevgilin yoken çalıyorsa alır götürürsün açmadan verirsin kendisi konuşsun bunlar nezaket kuralıdır her şeyden önce..
Sonradan pişman olunacak bir durum. Sonuçta sevgilinde senin telefonunu karıştırmaya başlayacak, sen onun telefonunu karıştırmayı bıraksan bile o hep diken üzerinde olup karıştırmaya devam edecek.
kişinin en doğal hakkıdır. izinli yapılır. sevgili de sizinkini kurcalamalıdır ama.