bugün

sevgililer gününü tek erkeğe bağlı geçirmek istemeyen bir bayanın, bunu daha eğlenceli bir hale dönüştürmek istemesinden sonraki en masum, en duygusal, en gerekli ümidi.
(bkz: italyan erkeklerin godoş olma ihtimali)
(bkz: orman haftası kalksın rus kızları gelsin)*
(bkz: türk kızlarını sabun yapalım rus kızları yıkansın)
ister effedilsin ister affedilmesin, kaşarlığı matah bir şey gibi göstermek isteyen italyan erkeği düşkünü kızın söylemidir.

noT: ben pipimi böyle orta malı kızlara değdirmem ama, değdirmeyi yeğleyen türk erkekleri de bu tarz kızları evlerine hatun, başlarına taç yapmazlar. siler(!) geçerler.
"türk kızları gitsin, rus kızları gelsin" tarzında olan söylem.

türk erkekleri de böyle bir istekte bulunan türk kızına bayılmıyor, italyanlar da sizi bekliyordu.
(bkz: ahmet yildiz olmedi)
(bkz: o degilde bir roberto carlos vardi ne oldu ona)
(bkz: benim amcamın çevresi geniş)
(bkz: turk kizlari gitsin italyan kizlari gelsin) *

nedir bu türklerdeki italyan hastalığı * .dikkat ettim hem kızıyla , hem de erkeğiyle... neymiş bu italyanlar be kardeşim *
sadakat ve duygudan yoksun bir kızın yakarışı olsa gerek!
diyenler genelde cibilliyetsizdirler.TC vatandaşı ve türk kızı olarak "en iyi erkek türk erkeği"dir.
masum bir istektir. türk erkekleride rus kızlarından yana tercihlerini yapmıstır.türk kızları da birer italyan istemiş.. cok mu?
(bkz: siktir git)
(bkz: türk erkekleri gitsin italyan erkekleri gelsin)
türk kızları sadece italyanları değil, mevcut olanların üstüne bir de italyan istemektedir. en azından başlığın tanımını okursanız öyle göreceksiniz. bir de masummuş bu istek... bunun adı da apaçık, hmmm şimdi ne yazsak da silinmese, ayşe arman'cılıktır*. zira bu şahıslara göre bunun adı terbiyesizlik, ahlaksızlık değil bildiğin "özgür, çağdaş" kadın olmaktır. bu arada sözkonusu entry'm de silindi, italyan heriflerinin manyakları kınasını yakabilir.

neyse canım, doğru söyleyene gene dokuz köyden ateş açtılar. zaten erdal sarızeybek hep şikayet etmez miydi "bize köylerden ateş açıldı" diye... adama sevgim 8 kat daha arttı.
italyan erkeklerinin bunu duydugu anda dünyayi terk edecekleri söylemdir; cünkü kendileri de türk erkekleri ve hatta dünya erkeklerinin cogu gibi rus kizlarindan hoslanmaktadirlar.
*
(bkz: italyan erkeklerinin gay olma ihtimali)
(bkz: italyan erkekler rus kızlar gelsin biz gidelim)
(bkz: italyan erkekleri kalksin bana gelsin)
(bkz: biri bana gelsin)
ulan nedir bu türk milletindeki özentilik diye aklımdan geçirdiğim başlık. ya italyan erkeği ya da rus kızı. bunların iç dünyalarını tanımadıktan sonra ikisi de et parçasıdır. ama et parçalarını kategorize etmeye bayılan biz türkler rus kızlarına ya da italyan erkeklerine bayılırız. bu et parçası rus olduğu için güzel, bu et parçası italyan olduğu için güzel. kusura bakmayın da bu biraz aptallık ya.
(bkz: türk erkekleri gitsin italyan erkekleri gelsin)
(bkz: türk kızları gitsin rus kızları gelsin)
sonuç: ülke kerhaneye dönsün.
(bkz: çok eşliliğe masum bir ümit diyen zihniyet)
(bkz: bi de şeriatçılara laf atarsınız üç beş kadınla evli diye)
(bkz: sen böyle yaparsan üzerine kuma bile gelir anam)

edit:Kalashnikova doğru söylüyor, tam olarak ayşe arman'cılıktır.