bugün

Gereksizdir gerek yoktur .
değer verilecek insan kalmaması.
ömrümü uzatmak erken yaşlanmamak için. bayağı bir flörtüm oldu hepsi kezo çıktı. abi saçma şeylerden tartışma çıkarma sebepsiz yere küsme trip.

sevilecek aşk yaşanacak kız sayısı çok az. kızlar beni ya yatağa atıp cinsel dürtülerini gidermek istedi ya da paramı yemek. ciddi düşünen evlenmek isteyen çıkmadı ortam çok bozulmuş. sadece selam verdim ya da espirisine gülümsedim diye yanlış anlayanlar dolu.
Hayatın alt üst olmaması. Kısa ve net. insanın düzeni bozuluyor. Biri geliyor ve hayatının en orta yerine kendini koyuyor. Kendini sevdiriyor, hiç gitmeyecekmiş gibi hayatınızla ilgili bütün detaylara dahil oluyor. Sonra gidiyor. Geriye kocaman bir yıkım kalıyor. O enkazı temizleyene kadar zaten herşey iyice boka sarmış oluyor.
Hangisini yapayım günde 10 kişi yazıyor.
Aşkın hiç var olmadığını kabullenmek.
Yapınca s.ikiyok. gerek yok.
Kimisinin elinden kek bile olmaz.
para ve zaman olmaması.
(bkz: üşenmek)

Belli bir yaştan sonra insan yalnızlığa ve rahatlığa alışıyor ve kimseye tahammülü kalmıyor.
Karşılıklı katlanamıyoruz birbirimize cidden yaş geçtikçe insanlara tahammül seviyem giderek azalıyor. Bende çekilmez oluyorum karşı tarafın negatifliğini görünce ama nedense hep ihaleler bana kalıyor.