bugün

ikinci kez hata yaptığında tekrar affetmek.
Devamsızlıktan kalìcağını bile bile atlayıp istanbula gitmek.
Onu sevdiğini ona söylememek. evet sevgilimdi ama onun haberi yoktu bundan.
iyice güvenip, aşık olmak.
o gece kapısında beklemeyecektim, götü kalktı ondan sonra kahpenin.
karaoke barda kafa bi dünya şarkı söylenip videoya çekip kıza göndermek. bar ingliz barı şarkı da golden brown. adamların karınlarına ağrı girdi gülmekten.
her haftasonu 700km+700km olmak üzere 1400km yol yapmak.

Sonuç mu mallığı tescillenmiş bir sekilde kıçına tekmeyi yemesidir.
Sınava hazırlanıyordum.Uzun zamandan sonra ilk kez buluşacaktık hem de onunla gitmeyi istediğim bir yere,Taksim e gidecektik. Onunla el ele uzun uzun yürüyebilecektim sonunda. Dersten çıkmama 5 kala mesaj attım cevap yok,herhalde geldi de telefonu duymuyor dedim. Sonra heyecanla koşa koşa dışarı çıktım,meydanda yoktu. Aradım,aradım,aradım... En sonunda açtı ve küfretti bana. Hem de ana avrat düz gitti. Kırıldım, 1 saatlik yolu yürüyerek geldim. Annem aç mısın kızım dedi, kadına bağırdım. Dilim kopsaydı keşke. Özür diledim,affetti ama hala içimdedir onun pişmanlığı. Sonra özür diledi, affettim onu. Yine bir gün beni terk etti, onun için yazdığım defteri evinin kapısının önüne bıraktım okusun diye. Sonradan öğrendin ki hayvan onu yakmış. Pişman oldum , çok aptalcaydı yüreğimden geçenleri bir yere yazmak ve ona vermek. Velhasıl kelam şimdi yine ayrıyız ve hayatında biri var. 5 senem onu sevmekle geçti,başka da bir şey yapmadım.
onun için ağlamaktır.
hangi insan değer gözyaşlarımıza.
hepsi o kadar aptalcaydı ki aralarından seçmek baya zor.
3 kere siktirolup gitmesine rağmen 4. Şansı vermek ve 4. Kez siktirolup gitmesi.

Eşekligime doymuyum 1 değil 2 değil 3 amk.
Sevgililerim için yaptığım o kadar aptalca şeylerim var ki hangisini yazıyım karar veremedim. her birinde pişman oldum ama hiç de yapmaktan vazgeçemedim.
Bi tane sevgilim olmasını istedigim kıza yılbaşı hediyesi aldım. yurtta yatağına koydurttum. kız hediyeyi kabul edemem dedi geri verdirtti.
bi tanesiyle sevgiliyiz. ama çok seviyorum bak öyle böyle değil. bir gün tartıştık bununla. bana çok kızdı. aradım açmadı kaç tane mesaj attım açmadı. ben de yurttan kaçtım, gece bi bahçeye dalıp gül kopardım, sonra geçtim onların penceresinin önüne, oda arkadaşına x'e söylesene pencereden baksın dedim. kafayı uzattı sevdiğim, beni gördü kaçtı hemen. ben tabi çöktüm kaldım orda. sonra çok geçmeden ayrıldık zaten. sebep de hayatımda duyduğum en boktan sebepti. çok sessiz sakinsin dedi bana..
baya zaman gecti yavaş yavaş unutuyordum onu. başka biri çıktı bu sefer karşıma. yine zaman geçti sevdik birbirimizi. biraz daha zaman geçti kavga etmeye başladık. ayrıldık sonra. unutamadım onu. aralıktan bu yana sürekli aklımda. mesaj atıyorum arıyorum. ama hic beklediğim cevabı alamadım. bu gece son ama artık gerçekten bırakıcam onu da. bundan sonra kimseyi sevmicem çünkü sevince hep üzülen taraf ben oluyorum. hep aptalca şeyleri ben yapmış oluyorum. ama bu sefer son.
Sevgililer gününde evin koridorunu renkli mumlarla aydınlatarak yürüyeceği yolu gül yapraklarıyla donatmak. Gül yapraklarının bittiği noktada, en sevdiği çiçeklerin içinde güzel bir şarap ve iki kadeh. Ama gelmedi...
sağlam para yatırıp mp3 çalar hediye etmek.
işler bozulunca kızın hediyeyi geri verme isteğini gururdan reddetmek.
şu an yaptığım eyleme götümle gülüyorum o ayrı.
Msn dönemlerinde msn de yazışırken "taksit taksit yazma" dedim. Onu demem yaptığım en büyük hata oldu. Tartışma başka yerlere uzadı. Ulan 3 sene çok severek çıkmışsın saçma sapan birşey yüzünden ayrılıyorsun.
Onunla gidilen mekanlarda bütün hesapları tek başına ödemek ve sonunda da keriz damgası yemek.
konu eski sevgili ise, everything.
anneyi üzmek.
Bütün yazı beraber geçirebilmek için tatile gitmemek.
laptopumu satıp ona doğum günü hediyesi almıştım, ertesi gün ayrildi benden.
1.5 sene boyu gelmesini beklemek. Ve hiç umrunda olmamama rağmen değer vermek. Sonra ne mi oldu? Terkettim onu ve köpek gibi pişman şimdi.
güvenmek.

bu devirde babana bile güvenmeyeceksin.
ilişkiye başlamaktır sanırım, en başından hiç kalkışmamak gerek.*
gece yarısı evini basıp camını taşlamak. ama hak etmişti ve bunu yapalı daha birkaç ay oluyor. daha öncede beni aldattığında annesini aramıştım o işe yaramıştı bu ters tepti. bir de beni aldattığı konuşmaları capsleyip instagrama atmıştım.

sonuç itibariyle ama öyle ama böyle ama deli ama divane emek verdiğim 1.5 yıllık ilişkim beni istemeye gelmelerinden bir ay önce bitti.

edit:yazar burda boşa çıktım mesajı veriyor.
Sevgili için yapılmış veya yapılmakta olan en aptalça şeylerin başında sağdan sola para toplayarak ona saçma sapan süprzler hazırlamaktır.