bugün

anasından ve babasından da kıskanan erkektir.

tehlikeli madde! uzak dur.
yalancıdır, nankördür.
bir zamanlar bende diyordum şimdi sikiyim senin olmayan beynimi diyorum.
anam, babam kardeşim,
eşim, dostum, yoldaşım,
daha daha mutluyuz
yarınlarda...

diye devam etmesi muhtemel sevgilidir.

(bkz: ali rıza binboğa)
yalan söylüyordur.
eski sevgili olması muhtemeldir .
kendileri beni terketmeden önce seni annemden babamdan bile daha çok seviyorum , sen benim için başka bir şeysin , ben asla anneme babama seni seviyorum demedim demiştir . demiştir ve gitmiştir 1 yıl 3 ay oldu vazgeçemiyorum neden mi ? hep bu laflar yüzünden , ona güvendiğim için .
ileride sevgilisine seni kocamdan çok seviyorum diyecek olan sevgilidir.

uzak durun lan
anında soğunulması gereken sevgilidir.
soğunacak sevgilidir. evli olsan eyvallah da bir insan sevgilisinden ötürü anasından babasından vazgeçmemeli. bugün ana babasını satan yarın seni de satar amk.
ana bacı karıştırma oç dedirtcek sevgilidir.
Anayi babayi karistirma lan diye cevap verilebilecek sevgilidir. Maksat; dumur olsun pezevenk.
anasını babasını bir sevgili için geri plana atıyorsa yarın öbür gün sizi de başkası icin geri plana atabilir.
Allah öyle sevgilinin de insann da belasını versin ya ne tuhaf insanlar bu dünya da.
adam değildir. kişiliksizdir. yalancı, bunaltıcıdır.
arkanıza bakmadan kaçmanız gereken kişidir. çünkü bir sevgili için anne babasını satan yarın sizi çok ucuza harcar. ayrıca da büyük yalancıdır karşınızdaki.
Dilim döndüğünce Freudyen bir çözümleme yapmaya çalışacak olursam; kız çocuklarının babaya, erkek çocukların da anneye olan aşklarını kaliteli bir biçimde yaşamaları gelecekte yaşayacakları ilişkiler için olumlu anlamda belirleyici rol oynamaktadır. Malesef ki bu durumun tersi de o doğrultuda sonuçlar doğuracağından bunu diyen bir sevgilinin aile kökenli ciddi promlemleri vardır. Kişinin, bu problemler yüzünden ailede tatmin edilemeyen anne/baba aşkını başka kollarda aramaya koyulmasının akabinde (çok büyük ihtimalle) bulduğu ilk kişiye rahatlıkla sarf edebileceği sözcüklerdir.
seni anamdan babamdan çok seviyorum diyen sevgiliden bir cacık olmaz.

erkek veya kız sevgili bulur fakat anne ve babayı asla bulması mümkün değildir. sevgili uğruna anne ve babasından, vazgeçmek salaklıktan başka bir şey değildir. bir hadis-i şerif sizin hayırlı olanınız aile efradına hayırlı olanınızdır.
genelde ilişkinin dişi tarafıdır bu kişi. ailesi felaket bir oluşumsa ve sevgilisini çok sevmişse gerçekten çok sevmişse, elin adamı da iki güler yüz bir kaç güzel laf edip kendine bağlamışsa, kötü anlarında, ailesiyle yaşadıklarında onu sarıp sarmalayıp huzur verince söylemiş olabilir bunları. burada kötü olan şudur ki elin adamı elin adamıdır bu kolay kolay değişmemektedir günümüzde, dolayısıyla aşk kelebeği kızın burnu sürtülür.
anında terkedilecek sevgilidir. run forrest run.
Gote kazigi yiyince anne baba diye aglayan zalaktir kendisi.
sevgili denilen bulunur ama anne baba bulunmaz birdir.
Olur mu la öyle şey diyip ağzına lahmacun küreğini vurunuz ve kaçınız ondan çok uzaklara.
severiz kendisini, altın semerde yakışır.

görsel
sürekli yemin eden tiptir.
anasını babasını bir insana tercih eden biri seni ne kadar sevebilir ey sevgili ?