bugün

önemli bir soru. artık bu konuya ilişkin bir açıklama getirmek şart oldu. görüyorum ki aranızda üzülen erkekler var ve ben üzülen erkekleri hiç sevmem. önce burunlarına sağlam bir yumruk geçirip ardından bir baba misali başlarını okşarım.

bu söz doğru yolda olan erkeğin duyacağı bir sözdür. bir kız sana çok iyi birisin diyorsa sana kalbini verecek demektir. bana güven. kızın bora'ya dibinin düştüğüne bakma. sen efendi erkeksin, sen en büyüksün. haydi şimdi git ve ona açıl.
Sen çok iyi birisin Ben şimdi başkalarına vereyim piçlerle günümü gün edeyim artık herşeyden Hevesimi aldıktan sonra seninle sevgili olabilirim demektir.
dikkat et terkedecek/reddedecek.
Sen çok iyi birisin fakat biz birlikteyken iyi olamayız demektir belki de.
Ama ben seni arkadaş olarak görüyorum un öncesinde söylenir.
"birisin" kelimesinden hemen sonra "ama" ekinin geleceği anlamına gelmektedir.

(bkz: amadan önceki her şey yalandır)
15-20 dakika içinde terkedilme olasılığınız çok yüksektir. bu cümleyi duyduğunuzda kaçın.
Aksam bana gidelim mi?

Anlamına geliyor.evet.
Sen iyi birisin ama piçlerle sevgili olmak bana anlamsız bir haz veriyor.

Sikilmeye ve acı çekmeye bayılıyorum.

Bu anlamlara gelen söz öbeği.
Iliskimiz arkadaşlıktan öteye gitmez demektir.
Tam anlamıyla ; şuan kötüyüm sen bana değer ve sevgi veriyorsun , bu beni mutlu ediyor ama kendime geldiğimde tekmeyi vurup başkasına gideceğim . Eğer bunun olmamasını istiyorsanız onun için yaptığınız fedakarlıklari yapmayin , çünkü insan klasikleşmiş şeylerin artık olmaması ile değeri anlar .
artık cümlenin sonunun sizin için pek de önemi kalmaz.
(bkz: friendzone)
Hoş çocuksun ama senle bi ilişkim olamaz anlamına gelir.
sen çok iyi birisin.
türkçe meali: ben senin ta tipini sikiyim amk un yıkığı, seninle ne işim olur ben cadde arasında götünü siktiren berkecan dan hoşlanıyorum, siktirgit bırak peşimi. evet.
Sağ cebime girmeye hak kazandın demektir. Defol git hayatımdan diye cevap verilmelidir.
kısa anlamı:
*sana vermeyeceğim*

uzunu:
*sen çok iyisin lakin yaşım hala genç,30lara gelene kadar piçlere domalmam gerek,evlilik vaktim geldiğinde seni arayacağım ve benim geçmişimi asla bilmeyeceksin.*
"ama" diye devam ediyorsa hiç bir anlama gelmiyor.
Yıllardır aynı kelimeler,başka bir söz bulunamadımı daha,kelime dağarcığı nekadar kıtmış.
dikkat et terkedecek/reddedecek.
Kendisinin iyi biri olmadığı anlamına geliyor

Önce siz davranıp tekmeyi basın o söylemeden.
(bkz: ben seni üzerim)
Şıklar şöyledir
A)Ama hayatımda şu an kimseyi istemiyorum
B)Arkadaş olarak kalmamız daha iyi
C)Yeni bir ilişkiden yeni çıktım
D)Ama ben berkecandan hoşlanıyorum
E)Hepsi.
sende duduklenecek tip var.
Yakışıklı değil de sempatiksin anlamına geliyor.
beni kötü biri olarak gören qıslar eqlesin.