bugün

Bi tokat yedi, köşeyi döndü aq.
Panaroma da ihsan Tarkan ile utanmadan kavga eden şahıs. Kendine gel demek istiyorum. Ayrıca Sema varken Nagihan'a en iyi kadın yarışmacı diyecek kadar da aptaldır, Damla'yla bile kıyaslanmaz Nagihan, bırak Sema'yı.
Boş beleş tip.
Halkın sevgilisi.
Halk kahramanı.
Beyin ameliyatları yapan eski yarışmacı. Acun sayesinde aç kalmayanlardan. Ne büyük adam acun ılıcalı da kimle tanıştıysa hepsini bir işe soktu. Hepsi ekranlarda boy boy.
Acunun gökyüzüne çıkarıp işi bitince geri yere bıraktığı oyuncu (!)..
Yediği bir tokat ile köşeyi dönen adamdır. Ütopya yarışmasında çağlar denilen adam, buna bir tokat attı. Adamı bugünlere getirdi işe.

Millete canlı yayında s.kini göstermişti bu semih. Acun da böyle adamları ekrana çıkarır. Niye mi. Adamın reytingi var.
Sıfır inek zekası ile iyi bir yerde olan adam.
Yarışma yorumlayıp para kazanıyor. Evet.
Zekeriya beyaz ın gençliği mübarek.
şişirilmiş bir adet balon.
yorumcu olduğu programda hep en son söz alarak diğer 2 yorumcunun ne söyleyeceğini bekleyerek yorum yapan arkadaştır. bakıyor diğer 2 si bir konuda ortak fikir beyan ediyorsa bu direkt tam tersini savunuyor. savunduğu şeyin doğru olup olmadığı umurunda değil. yeter ki diğerlerinden aykırı bir yorum yapmış olsun.

ulan benim içinde beni tanıyan herkes çoğu şeye muhalif oluyorsun anarşist misin nesin diye soruyorlar ama bu arkadaşın tüm hayatı muhalif olabilmek üzerine kurulmuş. yaşı kaç bilmiyorum ama hala kendisi ile alakalı bazı şeyleri düzeltebilir çok geç değil.
murat özarı'yla survivor ekstra'daki atışmalarını seviyorum. çünkü tüm olayı ne yapıp ne edip murat özarı'ya ters düşmek. yukarıda denildiği gibi adam muhalif olmak üzere yaratılmış. tartıştığı kişileri çıldırtmayı iyi biliyor.

ek olarak, seneye all star'da olursa türkiye'nin açık ara en popüler insanı olur.
karıdan boşanıyormuş.

https://www.milliyet.com....sanma-karari-aldi-6878734
akrep burcu denen lanet kişilere benziyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar