bugün

en iyisini japonların bildiği cinsel aktivite.
her şeyin başı sekstir.

hayatın anlamıdır.

boşa dememiş buz efendi;

bir küçük kaygan vajina, herkesin derdi onla.
kaygan zeminde top kontrol etmek gibi.
(bkz: am göt meme) *
odadan sığır gibi bağırışların çıkmasına ve komşuların rahatsız olmasına ve hatta çocuğun uyanıp "enne evde bişey vooaaarr" demesine sebep olabilecek ve zevki tarif edilemeyecek uygulamadır efendim.
insanların kendilerini tatmin etmek için yaptığı karşı cinsle birleşme aktiviyesi.
açılımı:
saksafonu ezdirmeden konuşturma sanatı' dır.
zevk verici olaylar örgüsü.
dişi ile erkek arasında, dişinin dişi olduğunu anladığımız organı ile erkeğin erkek olduğunu anlayabildiğimiz organların münasebeti.
dertlerin unutulduğu an.
Yüce Rabbimizin insanlığa ve tüm canlılara verdiği en zevkli, en rahatlatıcı, stresi olmayan bir şeydir, anlatmakla anlaşılmaz, yaşamak gerekir.
18 yaşından itibaren kişinin kendi tercihleriyle kabul edip reddedebileceği aktivite türü.
insani deneyim ve tutkudur.

fakat, küçücük beyni olan insanlar için körelmektir. seks deneyimi sonrası bunu tüketene kadar o tutkuyu yaşar, beyni farklı deneyimlere ya da tutkulara kapatacak kadar sığ beyinlerden söz ediyorum.
ardından sahip olabileceği ki en doğal şey olmasına rağmen, bir süre her düşüncesini tavrını sekse paralel ortaya koyar. sonra yok kadınlar sekse karşı ön yargılı yok tabuları var.
belki de erkekler ya da böyle düşünmeyen kadınlar seksi bu kadar aşağılık duygularla yaşadığı için tabular keskinliğini hissettiriyor.
tanım: üremek için yapılan eylem. sadece zevk için yapılmasına karşıyım, seks aşktır; aşkın en muhteşem halidir. gerçekten sevilen kişinin senin olması, sana sahip olmasıdır. aşk olmadan bir anlamı yoktur.
ihtiyaçtır. yakın zamanda ders kitaplarına falan girer bu. evet.
gereksiz insanları tanımamıza neden olan haz.

korunmasız yapmayın şu işi.
hayatın olmazsa olmazı.
türkiye'de bir tabudur. bu tabu genelde kız kişinin arkadan vermesiyle yıkılır. hak yolu varken bok yoluna gidilir. ya bi rahat olun, artık herkeşin mezhebi geniş. aşk denen bir şey var. adam gözü karardı mı "yok manav yapmış, komuşunun oğlu becermiş, mahallenin davulcusu tokmaklamış ağrı dağında çatırtısında halay çekmişler" demiyor. aşk diyor... rahat olun gençler... sevişin... erekte olmuş pipiler rehberiniz olsun...
Doyumsuz bir haz. Zaman mekan gözetmeksizin yapılması gereken bir şey.
insanlık için gerekli olduğu kadar insanın hayatını da karartabilen zevk pınarı.
cinsel münasebetin gavurlar tarafından bulunmuş ahlaksız tarifi.
Yunus fok ve insan gibi canlılarda zevk ıcın yapılan eylem.
para karşılığı satın alınabilen cinsel tatmin yolu, risksiz ve atış serbesttir fakat duygusal temas kurulmamış ise tuzsuz yemek gibidir, karın doyar fakat eksiklik vardır.
bazen diyorum '' keşke hiç olmasa seks, bizde partenogenezle üresek, zevk için nice ilişkileri bitiren o iğrenç şey olmasa'' ama yok olmuyor sonra gidiyor dondurma yiyorum.
seks kadınların evlenmek için ödedikleri, evlilik ise erkeklerin seks için ödedikleri bedeldir.