bugün

ziktirip gitti mi ye el açıp amin derken güneş battı birden yagmur indirdi. hay amk.
Bu sıralar kariyer kaygılarından dolayı sözlüğe pek uğrayamayan yazar.

Birkaç ay sabır. hele bi terfiyi alsın, hele bi makam koltuğunu bir beden genişletsin; sonra her bişey eskisi gibi olacak.

Gitti sanıp üzülmeyin diye yazıyom amk.
özel mesajla taciz edip, cevap verilince şikayet eden bamyalı yazar.
--spoiler--
sözlüğe pek uğrayamayan yazar.
--spoiler--

çohh daa zikimizdeydi amk. dikkat et makam koltuğuna otururken eski sahibi oturuyor olmasın maazallah adamın kucağına oturursun bamyası bi yerine batar. ya la...
ilgililere ancak bu muameleyi layık gören yazar.

haaa, balolarda smokin ile poz yapmayı da, muhtar emmi'nin yanında bağdaş kurup derdini dinlemeyi de biliriz.
12000 entry girmiş 2500 başlık açmış ve -600 karmalarda dolaşan alfabeden bile bihaber ve üstelik bana cahil (#24115865) diyen g*tü gereksiz yere kalkık bozuntu, hayır nedeni olsa anlayacağım. hıammmınaaa.
bu çocuğa benzetiyom bunu. esip gürlüyor hep.

heyttt be;
görsel
erkeklere hayata dair elzem tavsiyeler vermiş yazar;

(#24238813)
(#24238930)

okuyun la bunları, okuyun. okuyun da feyz alın.
(bkz: gerçek trollük bu değil)
çamur at izi kalsın yazarı.
şahsımla feci düşman olmasına rağmen, iki defadır nick altıma yazdığı ve benim rahatsız olup silmesini istediğim ağır ithamlı entry'leri kaldırmasından ötürü -inanamıyorum ama- teşekkür etmek istediğim yazar.

düşmanın da kalitelisi mühim tabii.

istediğin eleştiriyi yap çocuk. ama namusuma dil uzatma bir daha.

hadi, görüşürüz daha nice düşmanlıkta.
entry silmek sıkıntı değil yeter ki rica etmesini bilesiniz yazarıdır.

öyle hatır hutur olursa olmaz aga, rica edeceksiniz.

düşmansan bile düşmanlığını bileceen.
herkes kötü şeyler yazmış lan bu yazarın nick altına ne orçocukluğu kalmış, ne trollüğün yüz karası olduğu kalmış, ne açtığı aamucık aamucık başlıklar kalmış giden kaydırmış gelen kaydırmış. bi kaç yazısını şöylesine bi okudum yazık lan adama iyi aile çocuğu olduğu belli oluyor, ama biraz mal olduğu bi gerçek, insan biraz daha okusa zikini ekrana dayayıp sıvazlayacak duruma gelir zannımca. neise iyi bi yazar ya da değil çok da zikimde değil zati. yazsın lan işte uğraşmayın rrikmosmana ile.
anasının eteğinden kaçan buzağıların nickaltına doluşup sikik sikik tespit yaptığı yazar.

ne orospu çocukları, ne anası yollular geçti bu nickaltından da bir daha iflah olmadı.

zikinde değilse ne yazıyon mına goduğumun oğlu?
sonunda ne çocuğu olduğunu sözlüğe açıklamış yazar. zaten bilen biliyordu heralde, ama kendinin kabul etmeside insanlık yolunda hayli yol aldığını gösterir. kendisini sözlükçe alkışlıyoz, yanaklarından mincırıyoz. gösterdiği başarı için teprik ediyoz.
zorla anasına sövdürecek, açık seçik o lafı alnının üstüne yapıştırtacak am beyinli gayri meşru bir sıpa ile muhatap olmuş yazar.
profesyonel troll.
olmasaydı nick altıma kim yazardı bilemiyorum yazarı.

tek sorun laf sokması.

onu da öyle kabul ettim.
bildiğin arap sevici.

şanlı israil ordusu her vurduğunda hop hop hopluyor. beter ol. bir gün geberirsen de mezarına işeyeceğim söz.
he amk he diyen yazar.

sen, koca karnında beslediğin islam nefretini arap sevicilik bahanesine sarılarak kusuyorsan, ben türkçü islamcı olarak arap seviciyim, he.
Geçmişte efendiliği elinden bırakmadığı için kendini, piçliğin nimetlerini keşfettiği için şımarık Kezbanların bilcümlesini Zikmek isteyen şukela yazar..
(#24543620)

--spoiler--
yaşasın trolleterya, kahrolsun bilgi entrysi yavşaklığı ve bilimum kankacılık.
--spoiler--

trolleterya diyerek beni benden alan ve durup dururken astral seyahate çıkaran yazar.
'allah da onu öyle yaratmış, yazık, n'apalım.' dediğim yazar.
Eşcinsel ilişkiye girdiğimiz yazar.
Yavrum.
gaylerin basini ceken yazar.