bugün

Çok tatlılar.
küçükse yakıştığını ve çok sevimli olduğunu düşündüğüm, büyükse yakıştırmadığım gacılardır. olgun kadının saçları uzun olacak, dalgalı ya da düz olacak asi asi savrulacak bence...
ben, bunalıyorum uzun saç artık beni boğuyor.
kesimden sonra birbirlerine 'saatler olsun ' demeleri çok itici geliyor. Onun dışında iyidirler, insandırlar.
şampuan üreticilerinin gazabına uğrayacak kızlardır.
Çekici kızlardır.
Yeni bir dönem başlıyordur kendince artık onun için!
yaz tatillerinde sanayiye çırak verilen bebelere dönüyorlar.

not: şampuan üreticisiyim.
eğer minyon is çok tatlı oluyor. kısa saçlı kızların çekiciliği > uzun saçlı kızlar.
Geçenlerde gördüm bir tane, bir kafede oturuyordum; 10 metre önümden geçti, kız mı erkek mi ayırt edemedim. Siyah siyah maskülen giyinmiş, Memesi de yoktu. Kız dediğin zarif ve estetikten olmalıdır
itici abicim itici .
Ilk așkımın kısacık saçı vardı. Kisa saçda çok yakıșıyordu ona.
(bkz: ıstırırım)
Uzun saçlı erkekleri kıskanan kız tipi.
seviyorum kısa saçı. kavraması kolay oluyor
Kıvırcık saçlı ise işini bilen kızdır. Kıvırcık saç kısa haliyle uzun halinden çok daha güzel görüntü verir. Tabi kısalığı iyi ayarlamak lazım. Enseden yukarı çıkmayacak şekilde kısaltmak kafidir aksi takdirde bonusflaş simgesi gibi görünebilirsiniz. Ayrıca ister kıvırcık, ister düz olsun saçı kısa kestirmek cesaret ister. Saçını kısa kestirebilen kadın yüz orantısı ve güzelliğine güvenen kadındır. Yüz vermediği ne kadar erkek varsa buralarda "besleme Hehhee." Diyerek kendisine bok atar.
birini tanıyorum saçlarını kısa kestiren. gökyüzünün en güzel bulutunu andırıyor o güzelim saçları.
Long bob modelini 1 yıldır kullanıyorum küllü sarı saçla muhteşem oluyor.
(bkz: alırım bi dal)
kendine güveni yüksek olan kızlardır.
(img:#1702237)
En son ilkokul 4.sınıfa giderken böyle bir hataya ailem düşmüş, bu da tek fotoğrafım.
Pişmanlıktır arkadaşlar, yapmayın.