bugün

budur.
CHP’deki mesele koltuk meselesi. Verince baştacı vermeyince, kapı dışarı, biz iyiyi de biliriz kötüyü de biliriz. Biz kötüyü bilmeseydik hepimiz şimdi AKP’de milletvekili olurduk… AKP’liler Hz Ömer’in adaletini getirecekti. Hz Ömer devletin mumu ile devlet işlerini, kendi mumu ile özel işlerini yapardı. Ama bunlar gemilerde kimin mumunu yakıyorlar. Katar’da para alırken kimin benzinini kimin uçağını kullanıyorlar. AKP ve Tayyip Erdoğan gömlek değiştirdik dedi aldanmayın. Yılanlarda gömlek değiştirir ama zehirleri bitmez
http://www.sozcu.com.tr/2...neler-demis-neler-805399/
dava değil çıkar peşindedir.

kılıçdaroğlu işte bunun gibişeri chp'den temizlemiştir.
akp'den milletvekili adayı.

--spoiler--
http://www.sozcu.com.tr/2...neler-demis-neler-805399/

zamanında akp ve tayyip erdoğan için söyledikleri bunlar:

“Burada AKP’yi konuşalım, AKP’nin icraatlarını konuşalım, AKP’nin zulmünü konuşalım” sözleriyle başlayan Sayan şöyle devam ediyor:

“CHP’deki mesele koltuk meselesi. Verince baştacı vermeyince, kapı dışarı, biz iyiyi de biliriz kötüyü de biliriz. Biz kötüyü bilmeseydik hepimiz şimdi AKP’de milletvekili olurduk… AKP’liler Hz Ömer’in adaletini getirecekti. Hz Ömer devletin mumu ile devlet işlerini, kendi mumu ile özel işlerini yapardı. Ama bunlar gemilerde kimin mumunu yakıyorlar. Katar’da para alırken kimin benzinini kimin uçağını kullanıyorlar. AKP ve Tayyip Erdoğan gömlek değiştirdik dedi aldanmayın. Yılanlarda gömlek değiştirir ama zehirleri bitmez “

--spoiler--

bu adam döneğin teki ve videoda tamamen saçmalıyor. entelektüle birikimden bahsetmek zaten abes bir durum. adam mağarasından yeni çıkmış konuşmayı bile zor beceriyor. siyaset yaptığını falan sanıyor. kısacası adam ağır cahil. chp'nin böyle insanları içinde bulundurmuş olması ve hatta bunun gibilerini hala bulunduruyor olması büyük bir utanç kaynağıdır. chp'ye cehalet yakışmaz ama nedense chp'de hep öküzler mevcut.

ben genel başkan olsam kıro ve cahilleri bırak milletvekili yapmayı çaycı bile yapmam.
Olayı özet geçersek..

Omurga nakline ihtiyacı vardır..
Kanalları dolaşırken rastladığım a haber'de kürtçe konuşma yapan kişi.
Konuşurken Kürtçe'nin anasını belleyen ağrılı siyasetçi.
ihtar : Arkadaş o kadar paran var git kursa yazıl Kürtçe öğren. yahu bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp.
Ağrı isyanını kanlı şekilde bastıran CHP zihniyetinin yanındaydı şimdi ise roboski katillerinin safında.
Arkadaş bizim Kürtlerde güç merakı var, Güce boyun eğme zaafı var vesselam...
seçilemeyen bir başka medyatik.
chp'den akp'ye geçen, izmir'den milletvekili adayı gösterilen ve seçilemeyen sakallı siyasetçi.
babayı alan çarkıfelek.
ozellikle bu adami ve osman pamukoglunu takip ettim. bu secilemedi ya icimin yaglari nasil eridi anlatamam , osman pasayada cok uzuldum. mecliste olmayi hakediyordu.
Hevesi kursağında kalan kişi.iyi oldu haketmiyordu.
30 40 chpli vekil AKP'ye geçecek iddiasında bulunmuş zat. buna kim akıl veriyor merak ettim. çoğu ile konuşmuş. Akp'nin iktidar olmasını istiyormuş bu chpliler. ülke iktidarsız kalmasın diye. bayağı bayağı anlatıyor görseniz böyle.

hani bir laf vardır. mahallenin başında bir yalan söyledim, mahalleye girince ben de inandım diye... öyle inandırmış ki kendini bu yalanlara nasıl şevkle anlatıyor.

en çok kızdığım da bu. bu adamları izleyip hakikaten 30 40 chp'nin AKP'ye akp'yi iktidar yapmak için geçeceğine inanan insanlar var.
adam bildiğin şaka inan ki şaka.
Bunun gibi milyonlarca adam var tutup kahveden getirip siyaset konuşturabilecegin ama işte bu adam ulusal kanallara çıkıp birde mv adayı falan oluyor.

ne garip bir ülkede yaşıyoruz pes valla
Ismi gibi tipi de Cins bi insandır.
Ben bunun adının savcı olduğunu sonradan öğrendim. Cumhuriyet Savcısı falan sanıyordum ben adamı.
türk siyasetinin acınacak halde olmasının belirtisi.
-efendim savcı sayan hatdaymış.
+savcı mı sayan mı? Nerenin savcısıymış?
-adı savcı. Savcı falan değil.
404 not founded.
görsel
onu bi deme cesaretini göster sen, o canlı kalkanları ilk ben skmezsem şerefsizin dik alasıyım.
Chpyi iyi çözmüş bir adam. ben de bir savcı sayanım. onun gibi chp den akpartiye geçtim. bir daha mı? tövbeee.
oo ak yalaklarda buradaymış. şimdi bu adama sakso çekenler 5 sene önce bu adam chp deyken ana bacı sövüyorlaardı. tabi bunlarda şahsiyet bu kadar yarın kılıçdaroğlu akp ye geçip milletvekili olsun ona da aynısını yaparlar.
"Türk halkı" diyemeyen "türkiye halkı" diyen takiyyeci şahıs utanmadan türkmen soydaşlarımızı kurtarmaktan bahsediyor; rus uçağının düşürülmesine karşı diye nasuh mahruki'ye saldırıyor.
Senin derdinin türkmenler değil işid olduğunu biliyoruz sakallı.
allahın kekosu dedirten durumdur. siyasetten bir haber, onun bunun vasıtası aracılığıyla bi yerlere gelmeye çalışan, konuşmaktan aciz, nasuh mahruki gibi biri ile zeka yarışı yapmaya çalışan cahil ve zavallı bir ezik.
Büyüyünce "siyasetçi" olacak kişi.