bugün

Bütün inanışlar gibi komiklidir.
Ergen inanandır satanist daha olgun ve gerizekalısı ya müslümandır ya hristiyan ya da musevi.
Mensuplarının kedi kanı içtiği ile ilgili gerçekle bağdaşmayan söylentiler olan zararlı akım Şeytana tapma öğretisi.
13-15 yaş aralığındaki ergenlerin dinidir.
Bu tür ergenler genellikle kedi falan keserler.
Gerçekten iğrençtirler.
peşin satanist ile veresiye satanist diye ikiye ayrılırlar. peşin satanistler ruhlarını karanlıklar efendisi satan lucifer'a peşin, karşılık beklemeden verirler, veresiye satanistler ise karşılığında bir şeyler alırlar.
Popülerliğini kaybetmesi hayranlarını telaşlandırmış olabileceğini düşünüyorum.
Bi ara ne meşhurdu. Metal rock kıyafetleri giyenlere ters ters bakılıyordu ve bu tür muziklerin satışı yapılan bir çok yer polis tarafından aranılıyordu vs.
Tükenerek bittiler galiba Zaman'ında Kadıköy'de bir yayın evinde takılıyorlardı en büyük özelliklileri siyah metalcı elbisesi giymeleri uzun saçları ve sürmeli gözleri olan tarıkat.
Kısaca ilkeleri özetledim. dinleyebilirsiniz:
0:00 3:04
eskisi kadar Türkiye de popüler olmayan New Age din. manyaklar kedi kesiyorlardi. sado mazo pislikler.
cahiller anlamaz.
https://www.youtube.com/watch?v=7wRNX94fU94
Şeytan be allah'a inanıyorken şeytana inanmak ironiktir. Trol.
benimle hiçbir ilgisi olduğunu düşünmediğim tarikatımsı hamleler.
ben hiç kimseye benim için kurban edin demedim.
kurbanlarla babam daha çok ilgilenir.
kedi meselesi de tam bir saçmalık.
hayvancağızın ne suçu var.
lafta ben demişim.
o benim gözlerimden görüyor dünyayı diye.
külliyen yalan.
bu maiyette bakıldığında benim sözde insanlara söylediğim laflara göre yazan insanlar varmış bunu da birilerine inandırmışlar.
bu kişiler tamamen kandırıldı.
bunlar boş işler.
o yüzden rahat bırakın herşeyi.
hak yol gibi gözükmektedir. Lakin iki seçenek var. Şeytan semavi dinlerde anlatıldığı gibi antagonist ise sorun yok. ama tanrı şeytanın ta kendisiyse ne olacak? Durduk yere müslüman, hristiyan ya da yahudi olmuş olacağız bilmeden.
ben bir tüketici olarak satınalanizm saflarında yer alıyorum. Satanizm su an bize ters.
Mantık dışı inanç.

şeytan tapınmayı kulluk sistemini başından kendisi istemiyor zaten sen karanlık bi odaya keçi kafası koyup bakireleri kesersen şeytan yanında olsa oracıkta ananı siker.
Şeytana tapmak.
daha evren yaratılmadan, henüz iyi veya kötü diye birşey yok idi. iyi nin olabilmesi için kötü de olmalıydı. kötü olmadan iyi olamazdı. iyilik olabilmesi için kötülük de olmalıydı ve bu kötülük rolü de iblise verildi.

yani onlara göre şeytan sadece ismen kötülüğü temsil ediyor. fiiliyatta kötülük ettiği falan yok. * gayet masum melek gibi birşey bu iblis.

bildiğim kadarıyla asıl satanizmdeki şeytan, iblis ve kötülük anlayışı böyle. kedi kestikleri falan da yok.

yanıldığım bir durum varsa düzeltiriz, sonuçta satanist değiliz olur öyle.
Şeytan tarikatı.
Bir zamanların popüler inancı.

Türkiyeden ve dünyadan bir satanizm geçti gitti ve ardında korkunç hikayeler bıraktı..
Her metalcinin sanıldığı şeydir.
işte satanizm gerçeği. duduf duf duduffff

muratcan adlı arkadaşımız satanizm hakkında bilgi almak için greencard alıp abd'ye gider.
new york'da church of satan'ın binasını haritadan bulur ve selam verip içeri girer.

tam da ayin çıkışıdır. koridorda peter gillmore hazretleriyle karşılaşır.

(mc) - muratcan
(pg) - peter gillmore hazretleri, puslu ve ciddi bir ses tonuyla. cübbesi üzerinde, kollar bağdaşık.

(mc) - efendim, hizmetleriniz hakkında bilgi almak istiyorum
(pg) - baba evde mi baba?
(mc) - evde sağolsun.
(pg) - cepte kaç para var?
(mc) - 25 dolar var nakit üzerimde, bi de bankada 15000 dolar kadar var.
(pg) - oh, yaş kaç?
(mc) - 27, efendim.
(pg) - iyi, anne baba, nereli?
(mc) - baba erzurumlu, anne çankırı.
(pg) - de siktir git lan!!! bizi uğraştırma akşam akşam!!!! amuğa goduuum....
(mc) - ????!!!!!...
bireysel özgürlüğe vurgu yapan, hümanist inanç biçimi. dünyada satanizm yüzünden ölen insan sayısı, suratına top gelerek ölen insan sayısından azdır.
aslında satanizm başlı başına bir düşünce değil, belli dinlerin batini yorumu olarak alınmalıdır. satanizm çünkü bir dindir.
kedi kesme aktivitesi güzeldir. bakire kız fena değil.
Kafa şişirmekle birlikte Müzikleri güzeldir. Kafa dağıtmaya yardımcı olur. Ama Allah'a kitaba sövüyorlar diye de dinlemek istemiyorum he! Alın bari bi tanesini dinleyin. Kulaklıkla son ses açın ahahahah: https://youtu.be/wu6gGulJFmw
görsel
Bi buçuk porsiyon kedi artı bi büyük boy ayran içtim. Elhamdülillahi rabbil alemin şükürler olsun yarabbim verdiğin nimetlere.