bugün

instagram'da insanların "ben de açtım" diyip de hikayelerinde paylaştıkları kesin yine saçma olan bir şey.
Neden hikayelerine atıyolar görmek zorunda mıyım neyse çayımı yudumlim.
ergenlerin toplanmis oldugu boktan gereksiz ortam.
yeni kanser. insanların saçma salak soruları storysinde paylaşıp, ulan ne kadar önemli biriyim herkes bana soru soruyor ya hohahahah duyguları yaşadığı saçma uygulama. abi tanımadığım biri anonimden bana birşey sorsa nolur sormasa nolur. sen interneti böyle şeyler için kullanırsan zaten biz kaybetmişiz demektir.

hadi ergenler yapsa anlarım da 23-25 yaşındaki insanlar da yapmasın be kardeşim.
ask.fm'den bile beter Ergenlerin doluştuğu uygulama. instagramda en yakından tanıdıklarım bile sarahahını paylaşıyor ve soru sormalarını istiyorlar veGelen sorularla egolarını tatmin ediyorlar. Cesareti olan insan zaten soracağını yüzüne karşı sorar ya da mesaj atar.

Bu uygulamada soru sorandan da uygulamayı kullanandan da hayır gelmez. Kullanmayınız, kullanandan uzak durunuz. iyi sözlükler.
arapçada "dürüstlük" veya "dürüst olmak" anlamına gelen sarahah uygulaması, bir petrol şirketinde tam gün çalışan tawfiq tarafından 2016 yılında geliştirilmeye başlamış ve adıyla doğru orantılı olarak insanların birbirine karşı dürüst olabilmelerini amaçlamış.

* sanırım allahu ekber diye bağırmış olacak ki uygulama aniden patladı.
leton ask.fm'e ve ispanyol curious cat'e rakip olan suudi arabistan merkezli soru cevap uygulaması ya da sitesi.
18 yaşını geçmiş kullananı olduğuna inanmadığım bir uygulama.
ask.fm i anımsatan uygulama fakat işin ibretlik boyutu herife biri bir soru soruyorlar verdiği cevabı tüm herkesle paylaşiyor hikaye olarak ya banane sana soru sorandan da senin verdiğin cevaptanda amk sadece soru sorana verince egon tatmin olmuyor değil mi
ask.fm i anımsatan uygulama fakat işin ibretlik boyutu herife biri bir soru soruyorlar verdiği cevabı tüm herkesle paylaşiyor hikaye olarak ya banane sana soru sorandan da senin verdiğin cevaptanda amk sadece soru sorana verince egon tatmin olmuyor değil mi