bugün

beşiktaş'a transferiyle ilgili bir kanalın yayınladığı haberde şu ifade kullanılmıştı " beşiktaş'ın eto'o ile ilgili girişimleri şu anda yüksek bonservis bedeli engeline takılıyor". buna gülünmez de ne yapılır usta. ben de lamborghini gallardo istiyorum ama galerinin istediği yüksek fiyat şimdilik küçük bir pürüz çıkardı, ama çalışmalarım sürüyor. belki bir fon falan bulurum yolda. gazoz kapağına vermedi ibneler.
adı ece gürsel ile anılan futbolcu.
transfer sezonu kapana kadar burası entry dolacak.
yılda 8.000.000 € kazanan interli futbolcu.
adı sürekli anılan futbolcu.
anzhi kulübünün resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile transferi kesinlik kazanmıştır. yılda 20.5 milyon euro kazanacak...
yılda 20 milyon € gibi ütopik bir para kazanacak futbolcu. anzhi'nin yönetimine seslenmek istiyorum; (bkz: öküz alırık o paraya). olm yapmayın etmeyin o kadar para verilir mi?
adam yılda 20 milyon avro, yaklaşık 47 milyon tl gibi para kazanacak, belki de daha fazlası.

ama bu kadar paraya değer mi, sorgulanmalıdır.
ali saminin ebesi yaşasaydı ve bugünler görseydi keşke dedim transferi duyunca.eto 3 yılın sonunda ufak bi kulüp kuracak akdar para kazanmış olacak. vay be.
aldığı para ile afrika yı ihya edecek futbolcudur. yardımsever bir insan eto'o. o para ile somali ye de ciddi yardım yapacaktır.
(bkz: zenginin malı fakirin parmaklarını yorarmış)

aniden: ulan anzhi bu kadar zengin miydi?
Kulüp bazında italya, ispanya ve uluslararası alanda kazanmadığı kupa kalmamıştır, hatta bazılarını birkaç kere kazanmıştır. 30'una merdiven dayamış olduğu şu günlerde anzhi kulübünden gelen piyango gibi teklifi reddetmesi beklenemezdi.
aslında buraya gelip kendisi hakkında ''henüz 30 yaşında kariyer yerine parayı seçmiştir, yazık'' yazacaktım ama.. arkadaş yıllık 20 m euro diyorsunuz. el insaf. 50 milyon lira lan, oha. eski parayla 50 trilyon lan, çüş.

o parayı bana verseler '%'/&&%^sdafadasd.. devreler yandı.
hem futbolculuğu, hem kişiliği iyi olan nadir afrikalılardan. barcelona'dan nefret eden ben ronaldinho ve onun için barcelona'yı desteklediğimi bilirim.

barcelona'dayken 2008-09 sezonunda attığı gollerden aldığı primleri afrika'daki çocuklara bağışlamıştı bu adam. şimdi yıllık 20 milyon dolar * gibi bir para kazanacak. eminim yine onları hatırlayacaktır, hem de şu anda daha zor bir durumdalarken.

umarım başarılı olursun eto'o, yolun açık olsun.
keşke ülkemize gelsede canlı izleye bilsek dediğim futbolcudur. müthiştir. en azından avurapaya geri dönde adamgibi liglerde izleyelim seni.
menajerine, "fenerbahçe'nin benimle hala ilgilenip ilgilenmediğini bir an önce öğren" demiş kamerunlu yıldız. ****
bu aralar gene bitmiş.

görsel
şuan türkiye ye gelse, 35 ine kadar aralıksız gol kralı olur, lakin deli para kazandığı için bir yere gidecegini sanmıyorum.
şu anda rusyanın anzi mahaçkale takımında forma giyen kamerunlu forvet oradada bırakacak gibi görünüyor.
kazandığı paraya yorum yapabilme yeteneğine sahşp olmadığım için beğendiğim futbolcu deyip geçiyorum.

20 milyon euro lan, attığı goller çift sayılsın bence.
bittiği yönünde söylentiler var.
dünyada en çok kazanan futbolcu.

anzhi de yıllık 20 milyon avrocuk para kazanan oyuncu.

not:para için gitmemşfzvbgdklnv...
pes 5 te ne oynardı be, sağında ronaldinho solunda henry, daha messi 19 numara giyiyo ilk 18 e giremiyo filan..
Anzhi ye transferi ile dünyanın en garip futbolcu kariyerlerinden birisine sahip olmuş forvet. Yani barcelona da rüya gibi sezonlar geçir , 2006 ve 2009 da şampiyonlar ligi ni kazan , sonra ibrahimoviç ile takas ol , hatta bu takasta ibrahimovic için eto'o + 45 milyon euro gibi barcelona tarihin gelmiş geçmiş gelecek en büyük transfer kazığını yesin. Bana kalsa en kötü ihtimalle kafa kafaya transfer olmaları lazım. Neyse geçelim bu bahsi. Git bide 2010 da inter le almadık kupa bırakma. Barcelona yı yarı finalde eleyip 3. Devler ligi şampiyonluğunu yaşa. Sonra da 30 yaşında ben gidiyorum buralardan deyip rusyanın yolunu tut. Şimdi öyle de para kazanıyor ki yani bu adamı parası neyse verip alalım diyebilecek bir takım da yok piyasada. Bari anzhi birkaç tane daha adam gibi futbolcu olsa da hiç değilse eto'o oralarda yalnızlık çekmese. Mesela Rooney i istiyorlarmış , sonra nani boşta olacak mesela yıl sonunda. Alın bu adamları. Para fışkırıyor ne de olsa yerin altından.
Rusya'da antremanlara helikopterle gidip geldiği söylenmekte. utanma maça da f-16 ile iştirak et.