bugün

ilk adım semtinde ki anıtın olduğu yerde sakın fotograf çetirmeyin. fotografçılara tanesi 15tl den giydiriyorlar adama fiyatı..
aldığım telefona göre şuan bdplilerin gazi caddesinde yürüdüğü memleket.
1919'da atatürk kurtuluş savaşı için gelmişti.

şimdi maaşlı teröristler bölücülük için geliyor.
dün gece hafif sallanan memleket.
10 mart 2013 pazar günü en düşük sıcaklığı 8 , en yüksek sıcaklığı 19 derece olacak şehir.
(bkz: #18941373) yine cıvıl cıvıl olacak şehir.
11 mart 2013 pazartesi günü en düşük sıcaklığı 12 , en yüksek sıcaklığı 24 derece olacak şehir.
ana rahmine düştüğüm, doğduğum, emeklediğim, yürüdüğüm, koştuğum şehir. sahillerinde aşık olduğum, evlendiğim, beni bu şehirde dünyaya getirme lütfunda bulunan yüce allaha sonsuz şükürler olsun dedirten şehir. karadenizin incisi olan şehir. ulu önder atatürk'ün insanlarının, mertliğine ve cesaretine sonsuz güven duyarak kurtuluş savaşını başlattığı kutlu şehir. (duygulandım lan amk.) yaa işte sevgili moderasyon ben böyle bir şehrin evladıyım.
12 mart 2013 salı günü en düşük sıcaklığı 14 , en yüksek sıcaklığı 20 derece olacak şehir.
Orhan baba nın memleketidir.
13 mart 2013 çarşamba günü en düşük sıcaklığı 9 , en yüksek sıcaklığı 18 derece olacak şehir.
14 mart 2013 perşembe günü en düşük sıcaklığı 9 , en yüksek sıcaklığı 21 derece olacak şehir.
16 mart 2013 cumartesi günü en düşük sıcaklığı 9 , en yüksek sıcaklığı 13 derece olacak şehir.
15 mart 2013'te 34 dereceyi görmüş şehir. birkaç saat içinde güneş çıkıp kar yağabilir. bu konuda türkiye'nin en meşhur şehridir.
tecavüz haberlerinin tavan yaptığı bir şehrimiz.
pelitköy semtinde ikamet ettiğim şehir. manzarası türkiye de çok az evde vardır.
benim icin bitmis olan sehir. 75 gunumu yedi esentepe denen yeri... daha da gitmem
yine ilginç bir haberle gündeme geldik.

http://gundem.milliyet.co....2013/1684146/default.htm
http://galeri.uludagsozluk.com/g/samsun/

türkiyenin en güzel illerinden biri. bursada yaşıyorum. ben her iki ilde de yaşadığım için samsun diyebilirim. ama samsun görmemiş bursalının illa da bursa demesi çok sikimsonik oluyo be.
askerlikte acemilik dönemimi geçirdiğim şehir, çiftlik caddesi fenadır. Başka da bir yeri yoktur zaten.
samsunu çiftlik caddesinden ibaret sanan safları gösteren şehirdir. 80lerde gelmişler heralde.
Karadenizde gördüğüm şehirler içerisinde(Samsun,Ordu,Giresun,Trabzon) en modern ve en gezilesi yerdir açık ara.
Benim için, hayatımda ki tüm kötü karakterli kadınları bağrında besleyen, okutan memleket. Gitmedeen soğuduğum şehirdir.

(2 kötü hikayenin bir yerde olması nasıl bir olgudur sözlük. )
gavatlarıyla nam salmış şehir.
harika bir heykele sahip şehrimizdir.
(bkz: samsun onur anıtı)