bugün

Tavla oynamak, psytrance dinlemek. Çok sinirliysem tavla oynayıp psytrance dinlemek
derin nefes falan işe yaramıyor. çıkıp koşuyorum, terliyorum ya da çok sağlam yemeğe yumuluyorum. ikinci seçenek hiç sağlıklı değil biliyorum . . .
Yemek yapmak hatta icinde bulunulan durumun derecesine gore kek cirpmak, hamur yogurmak vasitasiyla hincini almak.
yastığı havaya atıp, yumruk atma hizasına gelince yumrukluyorum. gerçekten işe yarıyor, zor zamanlarda kullanabilirsiniz.
10 kez derin nefes almak işe yarar bir yöntemdir. uzmanlar tarafından tavsiye edilir.
1- Nefes egzersizleri.
2- küfür etme.
3- daha çok küfür etme.
kesinlikle otuz bir.

sinirlendin mi çek otuz birini rahala. gergin misin otuz bir, heyecanlı mısın otuz bir, canın mı sıkılıyor otuz bir.

evet arkadaşlar. otuz bir çok değerli bir nimettir esasında.
Öncelikle sinir olduğun her ne ise onu düşünme.

Biraz yalnız kalmak istiyorum de ve O ortamdan uzaklaş.

Böylece düşünmek için Bir fırsatın olur.
Lyrica 300 mg
Direkt.
Soğuk duş.

5 dakika tazyikli soğuk su insani pamuk gibi yapabilir zangirdama geçtikten sonra.
kontrolu kaybetmeden öfkenizi yaşayın.
kişisel kontroldür, öz eğitimdir.

ancak bakmayın bunları söylediğime, yine becerememeye başladım, kayıp gidiyor amk.

parkta sakin bir köşede alkol-kitap yapmak iyi geliyor son zamanlarda. tercihen sabah.7-9 gibi.

gidip yapayım bari.
Para saymak.. Varsa tabii..
Biraz garip gelebilir ama boğazdan mırıltı çıkarmak. Mırıltı derken kastettiğim melodi değil tabi ki. Titreşim olarak hissedilebilen bir mırıltı. Ağızdan değil tam boğazdan. Titreşimlerin beyninize gittiğini hissedebiliyorsunuz ve bu biri beyninize içeriden masaj yapıyormuşsunuz hissi veriyor. Anında sakinleştiriyor üstelik. Böyle bir uygulama var mı bilmiyorum ama ben karın ağrısı çekerken bulmuştum. Her türlü sıkıntı zamanında rahatlatıyor. Çıkarırken om sesi çıkıyor. Belki de meditasyonda uygulanan yöntem budur bilemiyorum.
"ya havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim."
duş almak ve antidepresanlara dadanmak etkili yöntemlerdir.

dinciler var diye sessiz söylüyorum:

--spoiler--

"hafif çakırkeyif olmak da iyidir".

--spoiler--

hörmetler.
Dance me to the end of loveeeee, Show me slowly what I only know the limits of.....
bağırarak söyleyerek.
Boşa demiyorum;

Küfür ruhun yelpazesidir amk.
Abdest alıp iki rekat namaz kılmak.

Kuzu gibi olursunuz.
Salavat getirmek..
Ağlamak ya ağlamak tabii.
hayvan okşamak, denizi seyretmek ve içki içmek.
fikren ve fiziken mekandan-olaydan-durumdan hızlıca uzaklaşmak,
kendine başka bir meşgale bulmak,
bol bol nefes almak.
Duvara kafa atmaktır efendim.
deniz kenarına gidip ağlamak.