bugün

idolümsün dolph.
görsel
sakalla bile gideri olmayanları üzdün şuan tatlım.
ruslar almanlar ıtalyanlarda kısaca yabancılarda cok var ole erkekler
bızım ulkede mılyonda bır cıkar onlar kıvanc gıbı cagatay gıbı
onlarda ztn ana yada baba tarafı muhakkak gocmen oluyor soyu sopu turk olupta bole kıvanc gıbı erkek sanmıyorum olsun.
Şu adamı baş göz etmek gerek artık. Sözlük çöpçatanları neredeler.
Beni anlatan baslik. Net.
(bkz: öyle bir şey yok)
acilin benim sakal birakinca evsizlere donebiliyorum sakal erkegin makyajiysa makyaj yapmiyorum kendimle barisigim tabi memur hayatinin bana kazandirdigi bir kendini avutmada olabilir bilemedim altan.
Ben degilim. Ben ancak kirli sakalla çekici oluyorum. Ama olsun en azindan sakalimiz cikiyor.
(bkz: mads mikkelsen)
Babyface erkeklere sakal yakışmaz.
Sakalsız erkek kesinlikle yakışıklı değildir. Sakalsız erkek erkek değildir
Edit: başlığı sakallı yakışıklı olabilen erkek şeklinde okumuşum (swh)
Birde bunun sadece sakalsız yakışıklı olan nadir bir versiyonu vardır ki benimdir o.
Ulan her allahın günü sakal traşı olmaktan cildim soldu bir insanda kirli sakal bile leş gibi durur mu ya...
haline şükretmesi gereken erkektir jiletlere hayvan gibi para bayılmamaktadır yani.
Sakalılar diye diye memleketi korsan işit militanına çevirdiniz .
Bile?

Ulan zaten erkeğin yakışıklı olup olmadığını sakalsız iken anlarsınız, sakal +10 yakışıklılık özelliği veriyor bize?

Madem öyle siz makyajsız biz sakalsız kapışalım? Yer mi? Siz hayırdır? Yüzüne 1 kat alçı üzerine 2 kat dyo boya sürenler lütfen başlık sıç.. Açmayın.
Bile? Lan siz hatunlar ne zaman fikir ve karakter sahibi olup kendi beğenilerinize kendiniz yön vereceksiniz?

10 sene önce sakallı olana at hırsızı muamelesi yapardınız şimdi sakalı olmayan erkekten sayılmıyor. 2 dizi izlemeye görün hemen zihin yapınız değişiyor acayip zayıf varlıklarsınız mk.
makyajsız bile güzel olan kızla tanışması gereken erkektir.
David beckham oluyor kendileri. Adam sakalsız da yakışıklı, saçsız da yakışıklı hatta ve hatta kaşlarını kazıtsa hala yakışıklı.
Sakalla da yakışıklı olamayan erkekle kapışır.
lise zamanlarımda sakalsızken daha yakışıklıydım.
Hadi lan. Sen hiç makyajsız , agdasiz güzel kız gördün mü?
Gerçekten yakışıklı erkektir. Sakalla bıyıkla zaten herkes yakışıklı oluyor. Mühim olan sakalsız yakışıklı olabilmek.
Sakallı bile yakışıklı olabilmektir asıl meziyet.
şeyma subaşı.
babam var ilk örnek olarak hatta bazı insanlara sakal hiç yakışmıyor sakalsız daha yakışıklı oluyorlar.
(bkz: ılık götlü)