bugün

altın yumurtlamak olabilir, böylelikle çalışmama gerek kalmaz.

onun dışında zaten süperim.
Zaman yolculuğu. Ait olmadığım zamanlara dokunmak isterdim. Dışarıdan bir göz olarak canlı canlı tarihi izleyebilmek.
Insanlarin zihninlerinden geçenleri okuyabilmek.
heroes dizisindeki sylar karakterinin gücüne sahip olmak isterdim. ilk bölümdeki gücü bile yeterli benim için ama son sezona doğru kendisi çitin set giymiş, +9 dolunay kuşanmış gibi olan haline de hayır demem.
Hasar gören organları iyileştirebilmek ve psikolojisi bozuk insanları tedavi edebilmek...
Uçabilmek isterdim ve ölüyü diriltmek.
yazar olmak.
edit: gerçek bir yazar sözlükteki değil.
istediğim an ruh olabilmek istedim. kötü niyetli insanların içlerine dokunabilir, onları vaz geçirebilirim diye kendimce gerçekleşebilmesi imkansız şeyler düşünüyorum ama diğer yandan insan bedeni ölür ama ruhu kalırmış belki o zaman gerçekleşir dileğim.
Zamanı durdurma yetisi, zaman paradoksu pozitif negatif doğrultuda gidebilmek.
ateşe hükmetmek -ki dünyaya hükmetmek demektir.-
Uçmak tabi ki. Işınlanmak değil ama uçmak. Uçarak sevdiklerimizin yanına gidebilmek.
Unutmak. Hatırlamadığın iyilik ve kötülüklerden sorumlu olmadığın gibi nötr devam edersin. Seni kılacağı güçlülük hayal gücünde gizli.
Zamanda yolculuk yapabilmek.
Dokunduğum yerde meme bitsin isterdim.
unutmaktır. şu an akla başkası gelmiyor.
thanos'un sonsuzluk eldiveni bende olsaydı yeterdi. (bkz: the Avengers)
uçmak. basit ve güzel. ama bu beton yığıntılarının üzerinde değil yeşilliklerin ve kuşların arasında uçmak. uçarken de serin rüzgarın yüzüme vuran esintisini hissetmek ve taze doğan güneşe dolu gözlerle bakmak istiyorum.
Göbeğimden işemek. Halka açık tuvaletlerde ve piknik alanlarında düşünsene yaaaah.
aduket atabilmek.
havada uçmak. selam ve şahitlerim ile.
tüm sevdiklerimle yepyeni bir gezegende sorunsuzca musmutlu bir hayat sürebilmek.
tabi bunun için de 'ışınlanma' gücüne ihtiyacım var. tabi bir de yepyeni bir gezegene ihihi.
Yok olmak. Böyle tek bir hareketle kendimi komple dünyadan silip atma gücü istiyorum.
yüzüne bakınca ne olduğunu anlamak.
Zamanda yolculuk yapabilmek
Ölümsüzlük
Ucabilmek
Ölenleri canlandirabilmek.
zihin okumak. buna o kadar ihtiyacim var ki.