bugün

yapılan iş ahlaksızlıktır. bunun videoya alınması, topluma gösterilmesi de yanlıştır. insanların ayıp ve kusurlarını aramayın. bahsi geçen kişinin ve benzerlerinin daha nice ahlaksızlıkları da olabilir. bu gördüklerimiz devede kulak bile kalabilir. ancak bunların ifşası bir insana hiçbir şey kazandırmaz.
video yayılmadan önce kıza şantaj yapıp istediğini yaptırabilecek kişinin salaklık yapıp internete koyduğu video ile ünlü olmuş kızdır.
türban takmış penguendir.
türbanın aile baskısı ve zoruyla takılan bir obje olduğunu kanıtlamıştır.
kayaliklarda orasini burasini elletip bi de uzerine bakire kalmak icin anal seks yapiyorsa evlenilecek kizdir.
ne de olsa bakire, cok namuslu ya yerim ben onu.
namusun kafada olduğunu türbanla alakası olmadığını gösteren kızdır. evet.
Yapılanları tasvip etmiyorum _
Sormak istiyorum bu kız Türbanlı olmasa burada gündem oluşturur muydu?
bunu çekmek ve yayınlamak kimin için olursa olsun şerefsizliktir.
Şeytan türbanlıyı yenemez mi yener herkes günah işler lakin bu günahı açığa çıkarmamak lazım.
şimdi bunu yapan türbanlı hanımın dini görüşüyle, yaptığı işlemin çatışması ayrı bir mesele. bunu hep söylerim. türbanlı olan herkes namusludur, mini etekli herkes fahişedir mantığına gerek yok. ben türbanlı bir bayanın trende erkek arkadaşı tarafından elleşme metodu ile orgazm edildiğini dahi müşahede etmiş birisiyim. orada bir çok mini etekli kız olsa o elemana tokat atar, biz de dalardık çocuğa. ama türbanlı hanım kızımızdan öyle bir tepki gelmemişti. kısacası, iş biraz da kafada bitiyor, bunu anlamak lazım. biz değişik bir ülkeyiz yani, bana gayet normal geliyor bu şeyler artık. şaşırmıyorum.

ama dikkatimi çeken şey şu oldu: bunu çeken eleman, gayet net bir açıyla çekmiş. hani 'röntgenlemiş' derler ya, o şekilde çekmiş. bu insanlar da sanki daha iyi görülmek için pozisyon almışlar. bunun pek masum olduğunu söyleyemem.

ahmet çakar edası ile söylersem:

''burnuma kötü kokular geliyor beyler...''
belki de nişanlısı ile yada kocası ile güzel vakit geçirmek isterken orosbu çoçuğu birinin gizlice kendisini görüntülediğinden haberi olmayan kızdır.
sözlük türban saatine hoş geldiniz.

tutarsızlık hakkını kullanan dikkatsiz enerjik kızdır.
kendisiyle çelişen insan tipi. madem özgür olmak istiyorsun kafandaki nedir arkadaşım!
sahilde çıplak dolaşan "laikçi"de vardır. kişiler kendileri sorumludur yaptıklarından. bize ne isterse kara çarşafla sikişsin. isterse laikçi hiç vermesin. almasını bilene 22:00'dan sonra alkoldür bu tip kadınlar.
--spoiler--
adam memelere çalışmış yalnız.
--spoiler--
türbanın türkiye nin imajına verdiği zarar'ın bir başka versiyonudur. altı kebap üstü şişhane oh ne ala!
kadın bir ara alt takımları mı yokluyor acaba ? sorusunu sormama sebebiyet veren durum.
Ne büyük orospudur o bakireyim der ama kolum kadar girer.
hala özel hayat cart curt diye çemkirilen video. lan amın düdüğü özel hayat 4 duvar arasında olmuyor mu? ananız-babanız açık havada mı sevişti? özel hayatmış... sen un-şeker ver sonra niye helva yaptın diye çemkir. hassiktir....
her turbanli temiz her acik bozuk olcak diye bise yoktur.
bunlar sadece öpüşmüyor ki bu ucundan foreplay hacı.
sorsan böyle şeyler yapan kızlara küfür eder orospu der.
ailesinin zoruyla türban takan veya aksesuar olarak takan kızdır.
video içeriği ile ilgili bir şey demeye gerek yok da ben mekan ile ilgili konuşmak istiyorum, iskenderun sahiline benzemektedir.
Sevgilisi ve kendisi fakir kızdır, bir otele olmadı pansiyona gidin.
insanların midesini kaldırmayın.
üstü minare, altı kerane sözüne uyan insanları kavram karmaşasında bırakan kızdır.
public sex seven kızdır.

heyecan yaşamak istemiştir.
Ayni zamanda handjob yaptığı görülen karı.