bugün

zamanında böyle bir şey yapmıştı. ne oldu da bu kadar bozdu adam

http://www.youtube.com/watch?v=24jGaPAe-Ug
uzun zamandır sıçma eylemindeydi bu günlerde iyice sıvamakta. Sagopa benim için uzun süre önce bitmişti şimdi ise namazı kılındı tabuta koyuldu.
twitter'ını okumadan yorum yapma gafletinde bulundum. yukarda bahsedilenin aksine eylemcilere destek vermekte

https://twitter.com/Sagop...status/340746923285815297
rapçiliği tartışılır ama adamdır. şüphesiz fuat erginden daha fazla sanatçıdır. dediğim gibi sagopa nın rap yapıp yapmadığı muallaktır tabi fuat ın da öyle şarkılarında ağlamıyor diye fuat a rapçi demekte kötüdür. nitekim fuat ceza sayesinde sesini duyurmuş şuan ki popülerliğini de cezaya borçludur yani hep ikinci adamdır ve o manasız saçma sapan sözleriyle rap yapıp yapmadığı şüphelidir.

tekrar sagopaya dönecek olursak adamın rahatsız olduğu şey eylem yapan piçler değil iç düşmanların fırsattan istifade ortalığa zarar vermesi. benim gözümde hepsi iç düşman orası ayrı.
(bkz: siklenmeyen adam).
Bu adam efendi birine benziyor. Şarkıları daha çok depresif ölüm eyleminde vs. farklı konular işliyor. Rap ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. Ama sözleri sağlamdır bence ve bir çoğuna göre. Ben bir rapper gözü ile bakmıyorum rap ilede fazla aram iyi değildir. Bu adam bence cezadan daha samimidir. Açıkçası reklam uğruna felanda uğraşmıyor. Daha çok kendi bildiği yolda gidiyor. Bence bırakın bu adamla uğraşmayı Sabri ile tüm ülke uğraşıyor fakat adam bırakıyormu mesleğini yok. Eee! Bu adamda bu işi bırakmaz o bu işe baş koymuş orta yaşlıda biridir. Yani ergenlik hevesi ile başlayıp bırakma gibi bi durum değildir. Arabesk Rap ilede akalı değildir. Adama biraz kulak vermeniz lazım bunu anlamanız için. En azından Dj Akman yada ismail YK gibi bir Lanet aşılamamıştır Türk Gencine.
bir çok kişinin duygularına tercüman olmuş cümle mühendisi.

http://gundem.milliyet.co...detay/1719053/default.htm
ilk çıktığı zamanlar olsa eyleme en ön sıradan destek verecek fakat cübbeli cemaatine girince işler değişti tabiki bunun için de.
sago! seni çok seven biri olarak allah aşkına sadece müziğinle uğraş. bi siktir git siyasetle cartla curtla uğraşma.
Eğer yaptığı açıklamalarda, yaptığı parçalarında, twitterda yazdıklarında samimiyse ciddi anlamda arayış içerisinde olduğunu düşünüyorum.
şahsım adına ortaokul yılları tutkusu.
haksızlığa maruz kalan, Türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi rapçisi.
2005 kral tv video müzik ödüllerinde vasiyet şarkısının klibi ile en iyi video klip ödülünü almıştır. bir çok kişinin rap müzik ile ilk tanıştığı kişidir. ve ayrıca gerçek adı yunus özyavuzdur.
Dinledikçe şarkılarında huzur bulduğum, kaliteli soz yazan rapcıdır.
görüş ayrılıkları, bazı tutumları, ne olursa olsun bu adamdan ayıramıyor beni, şarkıları damardan alınırcasına.

her hecesi bir anlam.
Allah'tan başarılarının üretkenliğinin devamını dilerim , mükemmel bir söz yazarı ve gerçekten sanatçı.
keyifle ve muhabbet ile dinliyorum kendisini.
dinleyicileri ve sevilenleri tarafından ağzından çıkan ve çıkacak her söz mutlak doğru olarak olarak kabul edilmektedir.

bir kişinin sevdiği müzik adamının, siyasi görüşlerini de sevmesi kadar dünyada saçma bulduğum şey yoktur.
ilk zamanlarki isyankar tavrından zamanımıza otorite yanlısı olarak geçiş yapmış repçi. günümüzde tamu otobüsü şarkısında yazdığı o sözlerle son derece çelişir.
(bkz: yandaş rapçi)
kitsden sonra ölmüştür bir çok kişi için.
hemen yandaş yaftası yapıştırılmıştır. arkadaş siz çok garipsiniz yemin ediyorum.
eski parcalari ilk kez dinleniyormus gibi defalarca dinlensede yeni parcalari dinlenemiyor. kendi acimdan soyleyecek olursam son yillardaki galiba adli parcasi disindaki diger parcalar cok boktan.
şarkı sözlerinin poetik tarafına hasta olduğum sanatçıdır. rapçi değil ozan olsaydı da dinleseydim bol bol
yandaştır. en çok dinlediğim rapçi olmasına rağmen.
lirikal anlamda bir kolera değildir.