Bunu dinleyen ergendir. Net.
Avlu dizisi için yaptığı yeni şarkı;
https://youtu.be/zb_0qsXhUKk
bir zamanlar.
görsel
Ya rabb beni özler! Dedi gitti..
türkçe rap'in üstadıdır kendisi.
tabutlara sığmayacak kadar intihar var şeytanın siparişi,
dünyanın ninnisi olmuş sirenler ya rab bizi özler..
Yeni parçası affetmem şarkısı telif yüzünden kaldırılan rap sanatçısı. Dj tarkan ile deep house tarzında müzik yaptıklarını belirtmiştir. Eski günlerini özlemediğini belirten sago bu yaz bir çok hit şarkı çıkaracağını belirtmiştir. Ana haber bültenimizin sonuna geldik.
Acımı Dindirmem gerek bana getir ilacimi.
Cezaya "hayatta gördüğüm en zavallı döneksin" diyen zavallı dönek.
serbest isimli parçasını çıkarmış rap sanatcısı.
kolerayla boşanması sebepsizce beni üzen rapçi.
yeni şarkısı yine güzel olmuş.

" çoğumuz aslen deli ve dünya deliler hastanesi
hastaların doktorları hastaların kendisi. "
bu adam turkiyenin en iyisi. kabullenin.
Ceza dan sonra Türkiye'de rap yapan kişidir. Asıl işi dansdır.
Sözleri derin düşünceleri etkileyici sadece rap sanatçısı değil bence kitap yazmalı.
son yaptığı şarkı olmamıştır.
son şarkısındaki kullandığı autotune kulağı inanılmaz tırmalıyor. belki de alışkın olmadığımızdan. velev sen ki rapin oğlusun, yakışır mı?
Ataist olduğu için gözüme giren rapçi.

Aç bakayım oradan 366. Gün
Can havliyle kaçıştım acımı dindirmem gerek bana getir ilacimi, kader sanci bana yabanci kirici sonlarım var iyi baslangici yazdim.
bir aralar call of duty oynarken dinlediğim, her bölüme farklı şarkılarını serpiştirdiğim tasavvuf musikisi icra eden (dinlediğim zamanlarda) rapper.
instagram üzerinden gelen sorulara yanıt veren dr.fuchs, sagopa hakkında sorular sorulara da cevap verdi. https://youtu.be/sdzxrccAAU4
Derdime çare, baytarim yok!
Dengeme destek, tut ki durayım!
bilmiyorum ama eski tadını vermeyen rapçı.
8 senedir ceset gibi müzik yapan kişi. 20 şarkıdan bir tane düzgün çıkarabiliyor sadece. Eskiden bu oran tam tersiydi. Velet hayranları tarafından ömrü uzatılmıştı. Artık onlar da farkında işin bittiğinin.
görsel