bugün

Tipik yobaz.
Tayip'in istediği dindar ve kindar nesil işte.
Kendi kurucu liderine bi insanın bu kadar kin beslemesinin arkasında iki şey vardır.
1-Okuldan aldığı eğitim
2-Ailesinden aldığı eğitim.

Ailesinden eğitim adına bi bok aldığını zannetmiyorum.
Bu video okuldan aldığı eğitim dışa vurmasıdır.
Lise hayatımda 4 yıl boyunca otobüse bindim halkla iç içe girdim bir sürü imamhatipli gördüm ama ilk defa Çarşaflı bir genç kız görüyorum ustelik agzina kadam cekmis. Çarşafı genelde 60 yaş ve üzeri çok yaşlı teyzeler giyiyodu.

Ayrıca hiç gelmek istemiyodum çok ısrar ettiler diye geldim neyin kafası.
beyni yikanmis.
Ben bu entry yi yazarken 110 tane entry girilmiş başlık. Bahsi geçen kişinin popülaritesini artırmaktan başka hiçbir işe yaramıyor. Yokmuş gibi davranmak en iyisi. Yapmayın gençler prim vermeyin diyorum son kez.
sabah beri yazmayayım yazmayayım diye uğraştım ama ancak bu saate kadar dayanabildim. buraları okumazsın muhakkak ama okursan ; çok çirkin bir varlıksın. tıpkı burada sana benzeyen aynı fabrikadan çıkma diğer ürünler gibi. bir boktan anlamıyorsunuz ama o ağızlarınız öylesine gevşemiş ki artık dudaklarınız bir araya gelemiyor.

buradakilerin senden farkı bu armutlar ancak boş boş konuşup anonimliğin arkasına saklanıyor. sen biraz cesaret birazda bu videonun yayılmayacağını zannedecek kadar boş bir tip olduğundan görüntülü çekim yapmışsın. tabi bu da senin sonun oldu doğal olarak. hayatının sonuna kadar gittiğin her yerde suratına cüzzamlıymışsın gibi bakan insanlar olacak. bu ceza sana yeterde artar bile. o kafanı kapatıp suratına sürdüğün 3 kilo boya badana ile ve yamaç paraşütünde bire bir fiziksel temasa girdiğin erkekler ile bundan sonraki hayatında kolaylıklar gelsin.
bu kızın tutuklanmasını isteyen herkes tayyip'in kurmaya çalıştığı düzenin su taşıyıcısıdır. bilerek ya da bilmeyerek.

malum şahıs tam da böyle bir düzen istiyor işte.

çıkacak 'bakın işte odtü'lü gençleri de tutukladık atatürk'e hakaret edenleri de. biz olaya eşit bakıyoruz' diyerek savunacak yaptıklarını.
Kendisi çocuk değil 23 yaşında bir bireydir. ağzını gözünü boyayıp boyayıp gezen ama aynı zamanda çarşaf fetişisti olan kim varsa hepsi Atatürk düşmanı. Bunun gibi bir tane daha vardı sosyal medyada "Atatürk'ü sevmiyorum, ülkede demokrasi var size ne?" tarzında bir şeyler yazmıştı. Böyle aptalca bir zırva kimin ağzından çıkmış olabilir diye bakayım dedim. Kız aynı böyle bir tipti. Sorsan şeriat iyi bir şey, en müslüman kendisi, çarşaflı fotoğrafı bile var ama gözündeki çivit mavisi lenslerle nereye baktığı belli değil, kırmızı rujla boyanmaktan ağzı çenesiyle yanaklarını ilhak etmiş. Saçlar zaten boyata boyata yanmış. tipini dikkat çekici hale getirmek için çok afedersiniz bir tarafını yırtmış ama sorsan şeriat kadınları korumak için kapatıyor, kadınların dikkat çekmesi islam'a göre doğru değil. Bunların alayı iki yüzlü. Kendilerini eğip büküp bir boka benzemeye çalışırken başka kadınlar kapansın istiyorlar. Kimse Atatürk'ün ilkelerini dikkate almasın, ülke vahabbi yuvası olsun çıksın istiyorlar. Çünkü biliyorlar, başka kadınlar kapandıkları zaman samimi kapanacak. Onlar samimi kapanınca bunlar da yolunu bulacak. Aslında mesele bu. Mesele islam'ın kadınlarıyız diyip insanların gözünü boyarken öbür yandan piyasalarını yükseltmek.
chp kadın kollarında yardımcı başkandır.
Yaladığı güruh tarafından satışa çıkarılmış leş zihniyet.
lince kurban giden soyadı gibi kız.
Orospu.
cehaleti bir irin misali paçalarından akan bir vatansız. ötesi değil. hani küfür etmeye falan gerek yok. cidden. o kadar büyük o kadar derin bir cehalet ki bunlardaki eşeğe laf anlatırsın anlar, kedi için eğitilmez derler, kediyi eğitebilirsin ama bu dangalakları eğitemezsin. eşeğin laftan anladığı kadar bunlar anlamaz.

bunların cahilliklerinin boyutu o kadar büyük ki eğitmek imkansız. "atatürk kurtarmadı bu memleketi" demiş sıfatına sıçtığım. ya kim kurtardı la sevdalısı olduğun Anastasios Papulas mı?

dayanadım küfür ettim.
Çok hoş bir bayan. Kendisiyle tanışmak isterim.
zerre aklı olmayan hanım kızımız eğer mustafa kemal olmasaydı yunanlara kucak dansı yapıyor olacaktı...

not: onu da yapmış or.spu...
Yüzünde 1 kilo makyaj olan ve buna rağmen Atatürk'ü kötüleyen geri zekalı bir gerici. Az önce özür videosunu izledim. Cezadan kurtulması için yetmez. Yetemez. Tekrar ediyorum Yetmez. O özür bu yaptığına asla ama asla yetmez. Umarım en ağır ceza ne ise onu alır da bu onun gibi mallara az da olsa örnek olur.
Özür dilediği videoyu izledim , ancak mazereti yeterli değil . Bir atatürkçüye kızmışsan ona çemkir , atatürkün kestiği tırnak olamayacak kişiler o ismi ağzına almasın , atatürk adamın ağzını yakar.
dinini siktigim fukara orospu kevase .
Orospular en azından yaşadığı ülkenin kurucusuna dil uzatmıyor bu orospu bile olamaz.
Bir insan vatandaşı olduğu ülkenin kurucusuna ve kurtarıcısına neden söver ? Neden sevmez? Aklım almıyor. Bu bir Alman’ın Bismarck’a ya da bir Amerikanın George washington’a küfür etmesi gibi bir şey. Hatta çok çok daha kötüsü. Orada yapsaydı götünü sikerlerdi burada anca sosyal medya tepkisiyle tutuklanıyor.
ya Atatürk'ü sevmeyen sıradan cahilin tekidir, veya ortalığı germeye çalışan kiralık bir fahişedir, veyahut milletin dikkatini çekmeye çalışan sakat, imam hatipli bir köpektir. ninja kıyafetinden belli oluyor ki ailesi veya arkadaş ortamı tarafından beyni yıkanmış, ve o kıyafetin içine saklamışlar, ki beynine oksijen gitmesin. bunun gibi sıradan troller, gördüklerine değil duyduklarına inanırlar.
özgür ifadesini belirtmiş bence çakma türbanlı olan kadındır. evet..
videoyu açar açmaz kadın ağzını açmadan, bu makyajla ne çarşafı dedim direk.
madem sevmiyorsun oraya gitmek neyin kafası? ardından oraya gidip video çekmek neyin kafası?
video çektin hakaret etmek neyin kafası? hakaret ettin, saniyede binlerce haberin dolaştığını bildiğin sosyal aleme atmak neyin kafası?

yani bu avel bunları söyleyip rahat gezebileceğini mi sanıyordu? o kadar mı akıl yoksunuydu?
tabi ki hayır.

seçimlerden sonra bu tip bir olayın olması da ayrı manidar.
net söyleyeyim, video kurmaca ve provokatörlük akıyor kadından.
başı kapalı chpli bld,başkan eşi olayı ve fadime şahin aklıma geldi direk.

demem o bu ülkede -bende dahil- milyonlarca insan atatürkü sevmiyor.
ama kimse çıkıp bu tarz video çekip hakaret etmiyor. ve yahut küçümsemiyor.

sevgisiz,saygı çerçevesinde tartışmasız yolumuza devam ediyoruz.

zira benim başka birinin kutsal addediği birine hakaret etmem, aynı hakareti kendi kutsalıma yapılmasının yolunu açar.
sevmemek, eleştirmek evet lakin küfür, saygısızlık hayır.
Adamin ölüsü bile hepinize yetiyor.

Sonuna kadar ataturkcuyuz.
ilk duyduğumda aklımdan bir şey geçmişti

buna pirim yaptırmak istemiyorum ama

aklımdan geçen doğruymuş.

kütük ; erzurum

nüfus ; rize

başka sözüm yok.