bugün

Yok kardes ders calisirken asiri acikiyorum bende. Beyne gida lazim ye gitsin, yazin veririz.^^
Duvara yakın otururken arkadan birinin gelip kafanızı duvara yapıştıracak hissi. Sadece bende olduğunu düşünüyorum.
There is a light that never goes out'u dinlerken yaptığım serbest çağrışımın tillahı ile aklıma her seferinde chandler Bing karakterinin gelmesi.
Muhtemelen sadece bana oluyordur.
Herkes bana bakiyormus gibi geliyor. Yani tamam bende herkes gibiyim ama sanki bana bakan herkeste dehsete dusmus gibi bir ifade yakaliyorum.
geç yararsam erken, erken yatarsam geç kalkarım.

Herkes dalga geçtiğimi sanıyor. Sadece bana mı oluyo mk?
Son kullanma tarihlerine kasaya gidene kadar 4 5 kez bakarak kontrol etmek. Sanki bakmazsan rahatsız edip sanki tarihlerin değişeceğini düşünmek.
ikindi veya öğle uyuyup uyandıktan sonra sessiz garip ve karşı konulamaz bir geğirme demeyeceğim ama ağızdan gaz çıkışıdır. durduramıyoruz efendim hayvan gibi çıkıyor.
Içi dolu bir yolcu otobüsünün yanından geçerken, 'iceridekilerin hepsi bana mı bakıyor lan' diye düşünmek ve ardından yürüyüşün, adım atma şeklinin gayri ihtiyari bir değişim yaşaması nedir öyle allah aşkına!!
tuvaletten çıktıktan sonra elleri yıkarken gelen su içme hissi.

Evdeyken neyse de lüks restoranta falan gittiğiniz de hoş olmuyor.
gece tam uyuyacakken bir önceki gece gördüğüm rüyanın son sahnelerini görmek. hatta bunu görüyorsam uykuya dalmama birkaç saniye kaldığını anlayabiliyorum.
rüyada yüksek bi yerden düşerken yatağa sıkıca tutunmak.
telefon alarmının kurulduğu saatten bir dakika öncesinde uyanıp böyle bir gafletle yataktan sıçradığım, devamında alarmı kurmuş olmamın gereksizliğinin verdiği saçma sapan düşünceler beynime gark ederken hissettiklerim.
yüksek yerden yere doğru bakarken ( örneğin balkon ) birden aşağıya atlama hissi gelmesi ve akabinde kendimi atlarken hayal etmem. ürkmem vs. boktan bi his.
Kolu tüylü bir kız görünce gelen şehvet hissi. Kolu tüylü kızlar çok seksi geliyor bana.
Bir yere bakarken dalınca, gözümün önünden yukarıdan aşağıya doğru baloncuklar yağardı. Başkalarına da oluyormuş.
sadece bana oluyor gibi hissettiriyor.
adres alırken kafa sallayıp akabinde unutmak.
Sözlükte mesaj yazarken klavyesi ağırlaşan bir ben miyim perişan gecenin karanlığında??
ölümü her zaman esnemde hissetme hissi. 30umu görüp gidecem gibi geliyo neden bilmiyorum. korkmuyorum, sevinmiyorum da. merak da etmiyorum ne yalan soyliyim. sevdiğim kızla evlenmek , mutlu bi aile kurup aile ve çocuk babası olmak.. çok uzak bunlar sanki. kalbim , her gönlümü kaptırıp kendimi adadığım kızlar tarafından paramparça edildi, doğal olarak hayal kuramiyorum artık, ondan heralde bu his.
sonunda yalnız değilmişim diye rahatlanan durumdur.
Toplanın insanoğlu. Eğer bu şey size de oluyorsa bunu darwin babaya sorup evrimdekini ve insanlıktakini yerini öğrenmeliyiz.

Olay şu arkadaslar, ayda bir bazen 3-4 ayda bir bir anda bir nefes çekiyorsunuz burnunuzdan. aslında herhangi bir nefes bu yolda yürürken, yatakta yatarken, ne bileyim bilincinizin açık olduğu ve burnunuzdan nefes aldığınız bir an. işte o an hissediyorsunuz böyle sanki orgazm kadar zevkli, burun kılcalllarınızdan içeriye sanki böyle sadece size zevk vermek için yaratılmış bir gaz karışıyor. Burundan orgazm olmak diyorum buna ben. dediğim gibi ortalama olarak 2 ayda bir nefeste oluyor sadece bu bir sonraki nefes gayet normal. ne zaman olddugunu cıkartmaya calıstım ama takdir edersiniz ki bunu araştırmak bana cok agır geldi. allah rızası için kader ortagım varsa sesini yükseltsin.

edit: bugun gene oldu ehe.
Sanki hayat bi tiyatro ve sahnedeki herkes bana göre oynuyor hissi.
polis görünce kendimi ak'a çıkarma isteği. kendimi ifade etme gereği hissediyorum yahu. karakolun önünden geçerken giresim bile geliyo içeri. ben suçsuzum yaa!
@1502 ayakta alkışladım kardeş, tespitin dibine vurmuşsun.
Burnumun sadece bi tarafi tikali oldugunda kafam o tarafa dogru comuyo sanki.yalniz olmadigimi soyleyin bana.