bugün

sanırım benim bünyem gece yaşamaya programlanmış. yıllarca fırsatımın olduğu her zaman sabaha kadar uyumamak gibi bir huyum var. öğlen işim var, akşam sahnem var ama benim uykum yok. düzene soksam bile bir şekilde kendimi tekrar aynı saatlere programlanmış olarak buluyorum...
Ve ardindan sabahin 6sinda zombi gibi yollara dusmek.
yaptıgım hede
karanlık güzeldir.
Cennet mahallesi ethemin kızı neden değişti diye düşünmekten hala uyuyamadım avs.
iç sıkıntısından olandır. uyumakla uyumamak arasında döner durursunuz. evet.
Idmanli bunyelerde bu sey siradanlasmaya baslar ve sonrasinda uzun metrajli tefekkur donemine girilir. Gunesin dogmasi cok da muhim degildir zira icini aydinlatacak seyler beklendikce vites kucultur. Beklemek bir karakter olur artik, her seye gec kalmaya yarayan.
Zihinde karmaşalar göğüste sıkışma olduğu zaman gerçekleşen içler acısı durumdur.
Cuma gununden beri içinde bulundugum durum.
Cok uykulu sekilde yataga girmeme ragmen uyuyamiyorum.
Bugun uzun zaman sonra basima gelendir. Atak gecirmek kalp ben.
bilmem kaç yıllık hayatım boyunca ilk defa başıma gelen illet durum.. bu da oldu ya.
işsiz ibnelerin yapacağı iş. amk ergenleri sizi.
Kafayı kemiren düşüncelerden kaynaklanan durumdur. Hak etmeyen insanlara yorulan kafa uykuyu kabul etmez. Gelecek kaygısı, ahiret korkusu vb konular da etkilidir. Bu basit bir tespit fakat ergenlik dönemindeki çoğu insan (15-20 yaş arası) aşk, meşk, sevgili vb sorunlara kafa yorar. Yanlıştır, en azından zamanı değildir bu kadar kafa yorup düzensiz uykuya mahkum olmanın.
ay başı geldi ya sabaha kadar hesap kitap yaparsın. hesap kitap biter bu seferde hem hala eksik vardır hemde o ay nası geçecektir onu düşürsün. sonra aklına tavuk döner sevgili ilişkisi gelir. ayrılsam mı diye düşünmeye başlarsın. işin sonu mehmet pişkin'e kadar gider. sonra oturursun biraz freelance iş aramaya başlarsın. en son kendini sözlükte bulursun amaçsız bir entry yazıyorsundur. sabaha kadar uyuyamamak için iyi nedenlerdir bunlar.
Aklini kemiren sorunlardan mütevellit uyuyamama şekli. Ya da geçmisteki hatalar pismanliklar vesaire..
(bkz: Diablo 3) saat 22:00 sularinda basladim ve su an 60 lvl + 17p. level olan adamim var. Sabaha kadar ille kahve sigara yapmak sart diil.
Moralin bozuksa sabaha kadar kahve sigara balkonda içersin mis gibi havayı içine çekersin güneşin doğuşunu seyredersin .
Aklına eskiden konuştuğun ama artık konuşmadığın çok yakın bir kız arkadaşının gelmesi de olabilir,açarsın facebooku eski mesajlarına bakarsın ve bir sigara yakarsın.Bazen bir sigara yetmez bir kahve yaparsın sonra bir sigara bir sigara daha...Tabii yanında da hazır kahven bulunur.Sabah olduğunda ayakta uyuyacak olman kaçınılmazdır.
akşama kadar uyanamamakla sonuçlanacak eylemdir.