bugün

Genellikle günün en sert ereksiyonudur, buna rağmen vucut ilişkiyi aşırı seviyede arzulamaz.
10 yaşındaki erkek kardeşimin ergenliğe girmesiyle elime geçecek olan rahatsızlık verme kozu... **
(bkz: libidonun maksimum olduğu zaman)
Neredeyse her sabah olmasıyla, klozete doğru açıdan işemem için türlü balistik hesapları yapmama neden olan olay. bir gün hesabı şaşırıp, suratıma gelecek ama ne zaman ?
sabah işe giderken oturduğun yerden kalkamayıp 1 durak sonra inmene neden olan penise kan toplanması sonucu oluşan ereksiyon.
şehirlerarası otobüse eşofmanla binmeme sebebi.
ufaklığın sizden önce uyanması, hadisesine verilen addır. askerde koğuşşşş kallkkk lafının ardından, aha bak kalktı diye esprisi yapılır.
penisin fizyolojik olarak en sert duruma gelmesi hadisesi. cinsel ilişki öncesi dahi bu fizyolojiye erişemez.
yatağı toplamasıyla son bulan hadise. kahvaltı hazırlayanları bile varmış, söyleyenlerin yalancısıyım.

edit: taşındık > 100 m. ileride.. (bkz: her sabah penis kalkması)
sabahın beşine kurulmuş saatin almanca "günaydın" diyen alarmına aldanan çük.*
25 cm. olunca bayağı bir problem yaratan hadisedir

(bkz: hayvan)
kalmadığı takdirde sorgulanılası durum, kalkıyorsa korkmayın turp gibisiniz...*
Doktor haydar dümen'e göre penisin beslenmesi olayıdır.

(bkz: işleyen demir pas tutmaz)
sabahları caaar diye öten çalar saatten, daha kuvvetli uyandırma etkisine sahiptir.
Kızlarında aslında o saatler de hormanları erkeklerin ki gibi tavan yapar, sevişme için en optimal zaman dilimidir.
geçici şişkinlik. ağzına alınca iniyor.
evet, kendi ağzına!
sadece sabahları değil, uyandığınız her zaman oluyor.*
bir nevi; çükün, ben kalktım hadi sen de kalk demesidir.
(bkz: kuş sesleriyle uyanmak)
esasen uyku sirasinda Dolan idrar torbasının baskısı ve idrar borusunun cinsel sinirleri uyarması sonucu omurilikteki gerilim refleksinin eyleme geçmesi neticesinde meydana gelen durumdur.
ufaklığın size "bugün benim için bir iyilik düşündün mü?" diye sormasıdır.
lisede eğik atış konusunda erkeklerin kızlardan daha başarılı olmasının esas sebebi.
(bkz: sabah ereksiyonunu özlemek)
iyi bir marangoz ustası olarak hep şunu söylemişimdir: odunlar asla ziyan edilmemelidir.
(bkz: morning wood)