bugün

Paris'in 26 km doğusunda bulunan ferrières şatosunda düzenlenen partidir.
Rothschild ailesinin basın mensubu dahil ettiği ilk ve son partidir. Ayinin Sadece bir kısmının fotoğraflanmasına izin verilmiştir.
Davetliler arasında Salvador dali'de vardır.
Ayrıca stanley kubrick bu partiye davetli olmadan giren tek adamdır. Muhtemelen gazeteci kılığında girdi içeriye.
1999 yılındaki eyes wide shut filminde de; partide gördüklerini en ince ayrıntısına kadar bize anlattı.
Ve Ardından öldü.

görsel
Beni çağırmadılar diye hala kırgınım.
görsel
Partiye Davetli olan Salvador dali'nin bir tablosu bu. Tek göz kadını 4 telefon ile ele geçirmiş (4g) fakat 5. Telefon yolda. Sol yukardaki bulutda insan suratı var. Demem o ki bu insanlar bizden teknoloji olarak 100 yıl ileride, sene olarak 7 yıl ileride. Hepiniz secde etmek zorundasınız xd.
ilginç, garip ama düzenleyenlerin varsıllığı düşünüldüğünde gayet güzel, normal ve eğlenceli parti.

bu partiyi garipsemekle yetinmeyip altında devasa bir komplo, karanlık bir okült arayan sikko* insanların ise iki ortak özelliği olduğunu düşünüyorum. birincisi hiç görkemli bir theme partiye katılmamış olmak, ikincisi de "gerçekten" zengin olan kimseyi tanımamak.

iki binlerin başında bırakın milyarlarca dolara, dadaist sanatçı çevresine sahip olmayı, yırtık çoraplarıyla bira parası dilenen tipler, dogzstar'da falan ne partiler çevirirdi. örnek verilmiş; herhangi bir alman lisesi after partysinde daha çok satanist imge vardı. bu adamlardan beklenen ağızda düdük, tavanda kedi merdiveni, 7 ve 2 rakamlarından oluşan altın rengi balonlar tutup skol içmeleri mi? zaman gazetesi üstünde maklube yemeleri mi?

zengin sıkılması (doyması) diye bir şey var arkadaşlar ve bu tam olarak böyle bir şey. sakin olunuz.
fotolardan anlasilacagi uzere lsd ve acid in dibine vurduklari partidir.
sapkın, sapıkça..
galeriye girin
düna bunlarad akalmadı.
(bkz: ama kafamız nasıl güzel)
dandik boğma rakının su gibi aktığı parti. şu fotoğraflar o boğma rakıdan 2 saat sonra çekilmiştir zaten.
castleevents.com da benzeri partilerin düzenlendiğini görebilirsiniz.

çift ve single lady olarak katılabiliyorsunuz.

kişi başı 1200£.
ben tasarlamıştım. gerçekten güzel günlerdi. marcus ismini orada vermişlerdi bana. kızlarından birisiyle evlenmemi istediler ama ben dedim ki "ancak ve ancak sözlüğümün kızları ile evlenirim." o zaman sözlük yoktu ama rothschildların kahini haber vermişti zall'ı ve sözlüğünü.
beni en tedirgin eden ve rahatsızlık veren şey fotoğraflardaki filtreler. renkler çok acayip.

ha maskeler falan acayip mi? acayip.
bildiğimiz sanatsal partidir. çok da güzeldir.
(bkz: illimünat gençlik kolları)
Abartılacak bir yönünü bulamadığım gösterişli bir maskeli/ kostümlü parti.

Varoş Arkadaşların verdikleri kostümlü partiler bile bir değişiklerken bu kadar zengin insanların bu kadar dikkat çekici parti düzenlemeleri beni şaşırtmıyor.

Ayrıca bu konuda David'e kırgınım. ne bir davet ne bir haber.

Boynuzlar da yengeye hiç gitmemiş zaten. Canınız cehenneme.
Pet bardakta kola ve fanta içip çerez ve yaş pasta yenmesini bekleyenleri üzen korkunçlu partidir.
(bkz: Hani marjinal bizdik)
bu partide dönemin siyasi aktörleri, büyük medya baronları ve daha kimi büyük etkili simalar bizzat bulunuyordu. o çok ciddi ve dünyanın kaderini belirleyen siyasilerin partide büründükleri hal inanılmazdı...
Bir arkadaşa bakıp çıktığım parti.
Cok fena sikis dondugu dusunulen yerlerden biridir.
kenan şeranoğlu'nun efsanevi doğum günü partisine yaklaşamamıştır.
gözleri tamamen kapalı filmindeki sahneye benziyor.
içkiler sahteydi iki kişi kör oldu en zor yırttım bir daha da gitmedim.
içkiler yerliydi o günden beri hep davet eder ama gitmem.
Limitsiz yerli içki deyip, tekel birasının kakalandığı partiydi.
Bi daha gitmedim zaten.