bugün

bir entry yüzünden tartışmayla başlayan bir muhabbetimizin olduğu eski yazar. tehdit filan etmişti ben de adresimi işimi gücümü telefon numaramı vermiştim ve gel kardeş demiştim. sonrasında muhabbet normale dönmüştü. napar ne eder bilmiyorum şu an.
nice mutlu senelere dediğim abim...
doğum günün kutlu olsun dediğim yazar...
özgür sözlüğün birinci yılını kutladığımız bu günde, sözlüğün kurulumu ve geliştirilmesi sürecinde yaptığı katkılar ve emekleri nedeni ile çok teşekkür ettiğim eski dost.
bir yıl önce beni hiç tanımadığı, hiç görmediği, hiç bilmediği halde, telefonuma bile hiç mesaj gelmemişken, sözlükten bayramımı kutlamıştı sabahın erken saatinde. bu sene öss falan hikayesi fazla takip edemiyordum sözlüğü. hatırladım bir an. 1 sene öncesi rosencroix bayramımı kutlamıştı. sıra geldi bana, bende onun bayramını kutlayayım diyip sözlüğe girdim. yanlız sanal alemden ayrıldığını görünce çok üzüldüm. evet okumuyorsun, duymuyorsun ama yinede bayramın kutlu olsun, tüm dostlarınla geçireceğin nice mutlu bayramlara.
bu kararla bizleri üzmüş yazardır. güle güle demekten başka bir şey bırakmamıştır bize.
ırkçı, faşist...

şimdi bunu yazarlarla polemik yaratacak entry diye silerlerse şaşırmam ama sorarım; "yahu zaten bu adama ırkçı diyen sizsiniz, zaten yazar da değil, neye göre entry silinecek?" *
serbes çağrışım olaraktan... (bkz: ah ulan rıza)
senin burda anlaşılabilmen mümkün değildi dostum, sözlükte pkk propagandası yapanlara, irtica yanlısı kafası bedeninden 100 yıl geriden gelenler, durmadan ağlayıp, zırlayıp cemaatini peşine takmaya çalışan bir soytarıya inananlara yer var ama senin gibi yüreği vatan, bayrak sevgisi ile dolu olanlara yer yok dostum burada.
aaa ne zaman silik oldun sen... yazarı... eğer kendi istemediyse silinmek, sözlük için önemli bir kan kaybı.. bütün değerli yazarlar gibi... olmadı be kardeşim.
sözlüğümüzün önce çaylak sonra da silik olmuş en sevilen faşisti idi demek gerekiyor heralde.
ne kadar faşist görünse de başkalarına, ben biliyordum olmadığını. bu kadar dost olabilmemizin başka bir açıklaması da olamazdı zaten...
gördüğü saçma sapan bir entry yüzünden gaza geldikten sonra vatan ve millet ateşi söndürülemez bir noktaya geldiği için başlığı kalaylayan ve çaylak olan yazar.

ayrıca sebebini de bilmemektedir. *
sevdiceğine haksızlık yaptığını itiraf edecek kadar delikanlıdır benim faşom. eminim ki sevdiceği onu affedecek ve yine ona gelecektir üzülme .
nedensiz yere çaylak yapılmış yazar kişisi.
okuyoruz efendiz biz bu yazarı sıkı takipteyiz..
bursa zirvelere gelesin zirvesinden azıcık tanıdığım, radyo çıtır ile gerçekten tanımaya başladığım, iyi niyetli, güzel parçalar çalan insan.
sözlükte ilk yılını tamamlamış er kişi.

not: aşk böceği, sevgi pıtırcığı filan diyecem entry doğruluğundan emin olunmayan bilgi içeriyor diye silinecek. o nedenle diyemiyorum.
sözlükteki bir yılını kutladığım ağabey yazar.
çocuklarıyla aynı kadrajda görüldüğünde "bir insan bu kadar mı baba olur" sorusunu akla getiren baba, aile babası.
ömrüne bereket gelsin, günü kutlu olsun.
kendisine saygı duyduğumuz, ağır abimiz.
babalar gününü en içten dileklerimle kutladığım saygıdeğer yazar. güneş pırıltılarının başının üstünden eksilmediği bir hayat dileğiyle.
yavrucuklarıyla, ailesiyle uzun uzun yıllar daha babalar gününü sağlık ve mutluluk içinde kutlamasını temenni ettiğim yazar.
babalar gününü en içten dileklerimle kutladığım yazar.

moderatöre not: 2.defa bu entry'yi silen arkadaş. bu sözlükte binlerce kutlama mesajı var. doğum gününden sözlükteki bilmem kaçıncı entrysine, kazandığı bir okuldan, yazdığı güzel bir entry'ye kadar sayfalarca yazılmış kutlama mesajı. ama kalkmış bu entry'yi silmekle uğraşıyosun.

senin, ya bu adamla alıp veremediğin var. ya da iktidarsızsın çocuğun olmuyor.
bana da böyle bir yazı yazdırdınız yaa helal olsun ne diyeyim. kutlama mesajının da içine ettiniz bee.
rosencroix ile babalar günü özel yayınıyla radyo uludağ da diceylik yapan yazar. dinleyiniz, dinletiniz.
(#1756393)..olayı çok güzel irdelemiş yazar arkadaşımız..*
Yıldırımlar yaratan, bir ırkın ahfadıyız!..dostum biz, hoşgeldin, senin yerin benim yanım, küsüp gitme bir daha yazarı.