bugün

Uçan balon.
çok kaliteli bir futbolcu olduğunu söylememe gerek olmasa da,imza attığı gün yeni guiza olacağı hissine kapılmıştım. her ne kadar guiza kadar süre almasa ve gol sayısı aşırı düşük olmasa da saha içi halleri beni oldukça tedirgin etmektedir. erkek ol la biraz, adetli karı gibi eli götü oynatıp pas istemeler filan..çok ayıp.
alex'in neden büyük bir adam olduğunu bize gösteren futbolcu.
nam-ı diğer yedek reis. evet.
bugün de boş boş yüreyecek olan balon topçu. topçu demek vicdan ister bildiğin dede olmuş bu. evet.
Sıçan balon.
(bkz: robin mal persie)
bir türlü gol atamayan futbolcu.

dünya yıldızı demediniz mi lan?
öyle bir yıldız ki giydiği her fenerbahçe armasını daha da parlatıyor.

görsel
cenabetliğinin nedeni anlaşıldı. evet.

görsel
görsel
Akşam rus ayilarina 2 tane sallamazsa gözüme gözükmesin.
Sisirilmis balon.
fenerbahçe'ye gelmeden önce "herkes ona pas mı veriyordu amk" diye sordurtan kişi. ne bu pas muhabbeti. ayağın yok mu git al topu at golünü. ne pası bekliyorsun?
80 dakika görev yapıp 81.dakikada oyundan alınınca gereksiz bir tavır takınan oyuncu.

80 dakika oyundaydın ne var yani? Bu derece taraftar ve teknik direktör arasına engebeli yol yapma. Tamam büyük topçusun anladık ama Fenerbahçe den daha büyük değilsin.
oyundan alınması tam bir fiyasko olan futbolcu. yahu adam ileride ölüsü 2 kişiyi başında tutuyor. adam çıktı rakip ileri çıktı. geriye geliyor top alıyor atak kuruyor defansa yardım ediyor daha ne yapacak bu adam? evet.
bugün yine oyundan alınan futbolcu. bu gözler çift forvet izleyemeyecek anlaşılan.
son 10 dakika oyundan çıkınca tavır alan futbolcu. gerizekalı taraftarı da arkasına almış.

ulan amcık beni son 10 dakika oyundan alsalar teşekkür ederim. klas adamlar çıkar. yani yoruluyorsun sonuçta.

demek ki bu adam bir bok yapmıyor ki çıkmak zoruna gidiyor.

bakın ben de seviyorum dünya yıldızlarını. ama bu adam oynamıyor bu çok açık. yani oynamayan adama bu kadar yüz vermeyelim. yarın takım umurlarında olmuyor bırakıp gidiyorlar. oynamayan adam gitsin.

fernandao gidip kendisi alıyor topunu. ayı gibi cüssesi var. bu nazik ceylan bekliyor ki pas gelsin. böyle burak yılmaz vari futbolcular fenerbahçe'ye hiç yakışmadı, yakışmaz da.
düşünün elinizde ingiltere'de gol kralı olmuş bir adam var ve siz gidiyorsunuz bu adamın yerine fernadao denilen bi kalası alıyorsunuz.

adamın koşuları, çıkardığı paslar ayrıca joseph'in attığı gollerde defansı kendine doğru çekmesi 10 numaraydı. lokomotif maçında.

istekliydi. formu yerindeydi.

nani efendi kendine pas atmadı. daha ne yapacak ulan vitor adam. hastamısın oğlum nedir sizin van persie ile sorununuz.

bundan yıllar önce liseliler bilmez ceyhun eriş için ortega'yı harcadılar lan.

van persie'yi yedirmeyiz.
akıl dolu penaltı gollerine, moskova karşısında ara veren efsane. bu günlerde biraz formsuz..

edit: tamam esfane değil.
Adamın ismi bile bir haykırış. Harflerin yerini değiştirip bir pas verin yazılabiliyor.

(bkz: ekşiden entry araklamak)
bu adamın sahada olmasının bile rakip takım için psikolojik bir baskı oluşturabileceğini teknik direktör göremiyor mu acaba? o kadar mı futboldan uzak bir insan?

futboldan iyi kötü anlayan bir galatasaray taraftarıyım, fenerbahçenin şu van persie olayına bi türlü akıl sır erdiremiyorum.

adamdaki keyfe bak amk, kadrosunda van persie var yerine sikimsonik "pas at koşsun kaleyi gördümü abansın" tipi forvet oynatıyor.

kullanmayacaksanız bize verin; gerçi alamıyoruz de mi şu ara.
oynadığı süre boyunca ciddi bir farkı olduğunu herkese gösterip, teknik direktörün kasıtlı olarak oynatmadığını herkese göstermesi gereken oyuncudur. aksi halde bu sorun böyle devam eder.
Bi de gol attığını görseydik. Sanki Fenerbahçe emekli futbolcu cenneti.
şişirilmiş balon top teperi. o kadar övdüğünüz adam, ilk 11'de maça çıkabildiği yok. arada bir ilk 11'de başladığı maçın da yarısında çıkıyor. bu mu lan uçan adam?