bugün

Avrupa basınına göre bitmiş transferdir. Fenerbahçe'mize hayırlı olsun uçan adam.
gerçekleşirse, lukas podolski ile birlikte, yılın en sansasyonel ve başarılı transferi olacak transfer hamlesi.
Bu adam her türlü iş yapar. Ama çok sık sakatlanıyor bir de bu adam takım oyuncusu bireysel mucizeler yaratmasını beklemek yanlış. Eğer gelirse büyük transfer olacaktır.
imkansızdır. adam fenerbahçe gibi küçük bir takıma neden gelsin.
gelmesi durumda havalara uçacağım olaydır.
olmayacak transferdir.
Büyük ihtimalle haftaiçi gerçekleşecek olay.
adamın kalitesine laf yok ama 2+1 den daha fazla uzunlukta sözleşme fenere yükten başka şey olmaz. gelir mi bilmiyorum ama gelirse fener atın intikamını çekmeye başlar.
an itibariyle resmiyet kazanan transferdir. 6,5 milyon euro bonservis bedeli karşılığında anlaşma sağlandı. robin van persie imza için yarın istanbul'a geliyor.

kaynak: http://www.kramp10.com/?p=4251
uzun sözleşme yapmanın fb ye hiç bir ilave yük getirmeyeceği transferdir. 34-35 yaşına dahi gelse araplara rahatlıkla satılabilecek bir isimdir.
yalan olmuştur.

http://www.goal.com/en/ne...manchester-united-medical
Valla sasirtmistir
bir galatasaraylı olarak ilginç duygular yaşadığım transfer

Bi yandan ezeli rakip hayvan gibi forvet aldi
bi yandan lig kalitesi yükseldi .
..
Arsene wenger gibi benide şaşırttı.
Galatasaraylilarin hazmedemedigi transferdir.
görsel
Gerçek robin van persie 2014 yılında bir antrenmanda kalp krizi geçirerek hayata veda etmiştir. Büyük yatırım yaptığı oyuncudan zarar etmek istemeyen manu çorum ilimizde kendine çok benzeyen bir vatandaşı alıp götürmüştür. Acilen ülkesine dönmek isteyen masum ve uyanık çorumluda Fenerbahçe ye transfer olarak bu işi halletmiştir.

işin gerçeği budur arkadaşlar... Mevzu Galatasaraylı kardeşlerimizi avutmaksa bunuda yaparız.
gelmiştir. allah belasını versin. siktirsin gitsin.
zuqwdasdkqld başlığıdır gece gece yine iyi güldürdü.
Gelirse eğer ki sanmıyorum bizim boktan ligde 45 gol atar,fener nisan başında şampiyonluğunu ilan eder.
yıllık yaklaşık 5 milyon euro ücreti olup fenerbahçe de ilk sezonunda semih şentürk kadar iz bırakamamıştır.
Neyyyy. Hüloğğğğğ. Uçan hollandalııııııı.

Şimdi onlar düşünsünnnnnn.
2015 yazını düşünüyorum da, ağlayanlar olmuştu lan yazık.