bugün

aslında en şerefli kişidir takım için planları var herşeyi bir anda istemek bir galatasaraylıya yakışmaz.
galatasarayda uzun yıllar görev yapmasını istediğim isim.
bir sene daha süre tanınması mecbur olan teknik direktör. o kadar transfer boşa mı gitsin amk? bir de tazminatı var beyefendinin. nasıl mal bir taraftarsınız anlamadım ki.
manchester city nin harika kadrosu ile şampiyonlar liginde gruplardan çıkamamış bir adamdır.Kariyerinde net bir başarısı yoktur,aldığı eufa kupası ,şampiyonlar ligi kupası yoktur.Mutlaka kazanması,en az 2 gol atması gereken Bursaspor deplasman maçında da tek forvet ile çıkmasıyla futbol bilgisini net göstermiştir.
nihayet (bkz: 16 nisan 2014 bursaspor galatasaray maçı) aylardır söylediğimiz tek forvet ve arkası sneijder sistemi oynatmış ve takım bursa'ya 5 atmıştır. bu şey gibi oldu. tam çalışmaya başladım okul bitti misali.
bu adam kendini kovdurmak için yapmıyorsa tüm bunları ben de bi şey bilmiyorum. olamaz yani başka izahı yok.
kendisinden önceki hocalar aydın yılmaz'la emre çolak'la değil de xavi ve gerrard'la şampiyon olduğu için eleştirmememiz gereken teknik adammış. y.h.h.

hayatımda rijkaard'dan bu yana galatasaray'la uyumu bu denli yakalayamamış, bünyenin bu kadar reddettiği bir hoca daha görmedim. ısrar eşittir zarar.
umut'u sahada tutup berk'i çıkartarak beni sinir krizlerine sokan hoca.
concine çok yakışan td.
bir beşiktaşlı olarak şerefi varsa defolup gitmesini beklediğim futboldan anlamayan zavallı teknik direktör müsfettesidir. herif milyon Eurolar götürüyor bu ülkenin çocukları aç geziyor.
fm'de olsa 3. lig takımlarına almazlar çalıştırsın diye.

al tazminatını siktir git demek istiyorum.
ömür boyu galatasaray da kalması gereken hoca. gol yedikleri zaman çok güzel geri dönüp kulübeye gidiyor.
adamın dibi.

galatasaraya bilezik gibi geçirdiler bu çakma teknik adamı.

ahahahah
marka gibi ismi olan futbolcu.

ee zenginlik işte italyan markalar falan ooo ooo fakirler anlamaz. anlayamazsınız.
(bkz: stay with us)
türkiye gibi sporda ilkel kalmış bir ülkede günü kurtarmak için belirlenen yeni kurban.

elin gavuru gelip altı attığında, kupa kaldırdığında da " adamlar oynuyor yeaaa" demeyi de ihmal etmeyiniz.
teknik değerlendirmelere girmeden önce daha galatasaray'ın gündemindeyken hakkında düşündüklerimi ifade edeyim. bu adamın başarısı,

1- milan(2006'dan sonra toparlayamadı), juventus(küme düşürüldü, çok önemli oyuncularını kaybetti) un adeta olmadığı italye liginde, juventus'un çok önemli yıldızlarını(ibrahimoviç ve viera) kadrosuna katarak şampiyon olmuş. kaldı ki 2006'dan önceki 2 sezon da inter'i çalıştırmasına rağmen o iki sezonda takımı şampiyon yapamamış, birinde juventus'un elinden alınan şampiyonluğu almıştır. avrupa'da başarısı yok, mourinho aynı takımı geliştirmiş ve 2010'da şampiyonlar ligi şampiyonu yapmıştı.

2- manchester city ile yani dünyanın en büyük transfer bütçesi ile takımı sadece 1 sezon şampiyon yapmış(son dakikada) ve şampiyonlar liginde gruplardan çıkmayı bile başaramamıştır. manchester city'ye transfer ettiği onca yıldız forvete karşın hala kadrosuna takviye isteyen bir adamdı. şimdi galatasaray'ın devre arasında yaptığı onca transfere rağmen, transferler istediğim gibi olmadı demişti bu adam. kendisi chelsea'nın başına gelen mourinho gibi olmadığı için yapabildiği bu kadar city ile.

bu adam elinde inanılmaz bir bütçe ile başarılı olur ancak. o da bir yere kadar. yoksa liginde mancini ile şampiyon olan inter niye gönderdi bu adamı? adamda hocalık kapasitesi olsaydı manchester city en kötü paris saint german kadar başarılı olurdu. ama yok. sürekli kadroyu değiştirerek istikrar yakalayamamış, sanki adeta iyi giden takımı bozmak için uğraşıyor gibi bir hali var. belki sözleşmesindeki yüklü tazminatın bunda etkisi vardır bilemeyiz. ama footbal manager oynayanlar bile iyi oynamış kadroyu mümkün olduğunca bozmazlar.

bence iyi teknik direktör değil kendisi. galatasaray için yetersiz.
vasatın altında olan teknik direktör.ilk geldiği gün de böyle düşünüyordum bursa'yı 6 0 yendiğimiz maçta da böyle düşünmüştüm.ingiltere ve italya da şampiyon olmuş.m.city ile milyon dolarla takım kurup zar zor son maçta,inter ile juve'nin olmadığı milan'ın eksi puanlarla başladığı ligde şampiyon oldu.her şeyi geçiyorum bu adamda 90. Dk ve uzatmalarda oyuncu değiştirme huyu var bu nasıl bir saçmalıktır.3 farkla öndesin dakika 88 koray'ı oyuna alıyorsun fıkra gibi.
Hakemi tek suclu ilan eden teknik adamimsi. Hakem kötüydü ama senin iyi yaninda ceyhunun yetenegi kadar amk.
Adam resmen daşşak geçiyo hacı.

Ben pes 2012 de ana lig oynuyorum 16. Sezonumdayim wolverhampton ile.

Daha ben bu kadar dassak kadro çıkarmadım.

Sol bek sabri ne lan!
manchester city gibi bir takımı şampiyonlar liginde rezil eden. agüeronun son saniye golüyle sadece 1 şampiyonluk görebilmiş vasat bir adamdı. galatasaraya geldi kendini lord, kral falan zannediyor galiba. bu çok kötü hakem, bu böyle, bunun bıyığı var. lan güzel kardeşim bi kendine bak. chelsea koyuyor gülüyorsun. uzatmışsın ayaklarını. kasımpaşa'ya gel bizi yen kadrosu çıkardın madara oldun.boş yere hakeme sallama.

özet olarak efendim. bu adamın hayatındaki tek önemli özelliği büyük maç kazanmasıdır. ama en dandik takıma yenilerek o fark yarattığı özelliğini mundar eder her zaman.
görsel
her hafta farklı 11 çıkaran başka teknik adam mı diyim yoksa olmaya mı çalışıyor diyim ne desem bilmiyorum.

şimdi mancini ile herkes bizi tokatlıyor bunu görüyoruz. berabere kalan takımları dövüyolar o derece.

hal böyleyken her takım senden puan alabiliyosa, lig sonuncusu kayseri seni kendi evinde yenip üstüne kasımpaşa 4-0 yeniyosa yahu adam ne diye her maç farklı 11 çıkarırsın?

hee sırf sende mi hata? tabi ki değil. senin yanında futbolcular da bir o kadar ruhsuz. bir o kadar da yönetim suçlu. senin gıbı beceriksiz bir teknik direktöre 9 milyon euro tazminat koydurtan bir o kadar moron yönetim.

velhasıl kelam bu adam istifa etmez, 9 milyon eurosunu alıp buradan kaçar.
harbiden kaybedecek birşeyi olmayan adamdır.
aksine 9 milyon euro kazanacaktır.
(bkz: ünal aysal)