bugün

eski asistanının açtığı davayı kaybetti… 1,2 milyon dolar tazminat ödeyecekmiş.
19 yaşındaki torunu Leandro hayatını kaybetmiş.

https://www.hurriyet.com....sta-elinden-aldi-42292969
Kendisini arnold schwarzaneger ile birlikte ikizler filminde izleyip hayran kaldığım oyuncu.
Robert de niro’yu, bebeğini, eşini ve bahçıvanını tebrik ederim.
79 yaşında 7. kez baba olmuş.
Üstteki entiriye katılıyorum. Paul newman izleyince çok basit geliyor böylelerinin oyunculuğu.
Son bir aydır yaşadığı solunum yetmezliğine
dakikalar önce yenik düşmüş efsane oyuncu.

Allah rahmet eylesin.
joker filminde de rol almıştır.

görsel
Herkesin bir 'hep aynı rolü oynuyor aağbi, kimi oynarsa oynasın değişmiyor!' aktörü varsa, a bu adam da benim için o.
Uzak ara en iyi performansı Cape Fear da ki Max Cady karakteri. Rolü yaşamak sözünün sözlük anlamı... 2 Oscar aldı diye Oscar'ı Hopkins'e verdikleri o kadar belli ki...
italyan kankileri sayesinde hep aynı rolü yaptığı filmlerde oynayıp parayı vurmuştur.
Ekim 2003'te De Niro'ya prostat kanseri teşhisi kondu. 2003 yılının Aralık ayında Memorial Sloan-Kettering Kanser Merkezi'nde ameliyat oldu.
görsel
Martin Scorsese imzalı 2019 yapımı the irishman filmini merak ettiğim oyuncu.filmde Al Pacino da var ve mafyayı konu alıyormuş.
Robert Mario De Niro, Jr., Amerikalı oyuncu. De Niro’nun en ünlü eseri Baba II film başrolü en çok tanınabilir.
görsel
"awakenings" i seyretmeden de niro´yu anladım demeyiniz. filmi seyrettikten sonra üstadın etkisi üstünüzden günlerce gitmeyecek, ve "böyle bişey nasıl olabilir?" diyeceksiniz.

de niro "awakenings" teki rolüyle oscar ödülü almamıştır.

-spoiler-

o tel pencereden kadına bakarken o ağlaması yok mu...her zaman beni benden almıştır...

-spoiler-
görsel

Adam şu saçla bile inanılmaz karizma.
süper baba da fiko rolüyle gönüllere taht kurmuş usta aktör.
raging bull filmi efsanedir.
oyunculuğuna kefilim adamlığına değilim.
Al Pacino'dan iyi, Jack Nicholson'dan kötü oyuncudur.

"You talkin' to me"
avcı (deer hunter) mutlaka görülmelidir.
Al pacino'dan sonraki en iyi oyuncu.